• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: LAK! Krupice!
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
behero
Odeslal: Saturday 26 November 2005 - 21:05:17
Chtěl bych poprosit o radu všechny znalé. Mám G-čkovou astru (r.v. 2003)a tmavě vínovou metlu. Včera jsem objevil na dveřích 5-7 vystouplých ďubek, které na tom laku rozhodně nebyly a jdou opravdu vidět. Možná pro někoho dle popisu úsměvný detail,ale opravdu to de vidět ikdyž velikost jedné ďubky je jako hlavička špendlíku. Je to vystoulý, tj. je to vidět. Nevíte proč to,čím to atp. Auto je garážované a meju ho jen ručně v boxech (60° teplá voda -"kartáč", pak spláchnu studenou) Díky a nesmějte se &|
Poslední odpovědi
Yper
Odeslal: Monday 28 November 2005 - 08:04:42

Co se jevíte a co špekulujete hergot. Je to prostě jen a jen obyčejná rez!!! Já to na dveřích má zrovna tak - a to jsem se konečně radoval, že jsem se všeho zbavil. Auto bourané nemám. Stačí malinké porušení tech. postupu i nečistota a je to! Pokud hlavně vrchní lak (ten přes metalízu) není dostatečně silný, tak voda a zvlášť se solí projde.
Jsou to takové vrásčité vypouklinky.
Špatný lak,špatný fíler a špatný základ.
JOB
Odeslal: Monday 28 November 2005 - 00:58:39

RRAAFF napsal ...
JoB:No předpokládám,žeto není starý auto,tedy,že opravu provedl autorizák Opel,čili přebírá za práci odpovědnost.Nevím,možná máš ale pravdu,nikdy jsem toto neřešil.

Já mluvil o rok starým DAFu servisovanym v autorizáku,ale jak píšu to nebyl pozink a byl to náklaďák
RRAAFF
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 19:56:56

Karoserie není lak.Karoserie na 12let(prorezivění-t.j.díra v kastli).Na lak jsou pouhé 3 roky.
Stefan
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 19:43:08

Ja mám Astru r.v. 2002 a na laku sú len škrabance od kamienkov na prednej kapote (čo má určite každý). Žiadne bublinky ani nič podobné som nespozoroval. Ak je kúpené u nás a máš absolvované všetky servisky, tak máš záruku na karosériu 12 rokov (aspoň ja to tak mám). Tak neviem aký problém?!...
behero
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 18:33:29

Na servisky jezdim. Posledni jsem ale měl teď u neautorizáku,jelikož už je stejně po záruce. Jinak s tím autem to bylo tak, že při koupi mi řekl prodejce,že to bylo bouraný na předek (výměna nárazníku a světel) autorizák to ale určitě neopravoval.Nicméně zajel jsem hned do autorizáku,aby mi udělali kompletní prohlídku po koupi,abych měl trochu jistotu. Potvrdili mi,aniž by to věděli,že to bylo lehce bouráno na předek-nárazník. Díky tedy všem za názor a rady,počkám ještě,jestli se to bude nějak hejbat-rozšiřovat atp. Pak bych se asi přelakování těch dvěří nevyhnul &| Díky všem.
RRAAFF
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 11:43:43

JoB:No předpokládám,žeto není starý auto,tedy,že opravu provedl autorizák Opel,čili přebírá za práci odpovědnost.Nevím,možná máš ale pravdu,nikdy jsem toto neřešil.
qpc
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 10:57:46

též si myslim,že u tohoto vozu a roku výroby 2003 by to reznout nemělo,takže bych s určitym procentem úspěšnosti typoval,že to asi původní lak nebude.Každopádně jak psáno výše,pokud se to přez zimu zhorší,bude to chtít novej lak ..
JOB
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 10:29:12

RRAAFF napsal ...
Známému se to stalo na novém Accordu,po pár hádkách mu to stříkli na záruku.Je to 2003 a na lak je 3 roky záruka,ne?Musíš ale jezdit na servisky.

Nevím jak u osobáku,ale u náklaďáku když jsme chtěli reklamovat lak na autě ,tak nám řekly že jakmile je to bouraný tak máme smůlu
RRAAFF
Odeslal: Sunday 27 November 2005 - 08:35:00

Známému se to stalo na novém Accordu,po pár hádkách mu to stříkli na záruku.Je to 2003 a na lak je 3 roky záruka,ne?Musíš ale jezdit na servisky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0542 sec,0.0264 z toho dotazů.