• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Zamrznuti ( promazani ) zamku dveri astra F
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
astra
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 13:53:55
Ahoj lidi. O vikendu jsem prisel k autu a po zastrceni a otocenim klize se sice zobacek zamku vysunul, ale dvere zustali zamknute. Odpoledne bylo tepleji a zamek normalne fungoval. Domnivam se, ze by ten zamek potreboval promazat, je to mozne udelat bez demontaze zamku. nikdy jsem to nedelal a ani nevim jak to tam vypada. Pokud ano, jak a cim je to nejlepsi. Diky
Poslední odpovědi
Petr-kolemjdouci
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 08:46:28

to Macca : Tak jak je to s tim suchym silikonem ?
Astra
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 10:26:39

prosim muze mi napsat nekdo jak se jmenuje ten suchy silikonovy olej, diky moc
Dmcd
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 09:37:37

Resilo se tu to i v jinym vlakne - ptej se na REGUM (sice to nei silikon ale je o dooost lepsi! Je to spec. pripravek na gumu, ceska vyroba - Dubrava Valaske Klobouky)
Petr-kolemjdouci
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 09:26:09

to Macca : prosim muzes me napsat presny nazev to sucheho silikonu ? Uz drive jsem se v nekolika obchodech ptal na suchy silikon a nikdo nevi o co jde. Diky.
Raduz
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 21:10:47

To se mě minulý týden stalo už na dvou pučených autech Golf a Tipo. na golfu zobýček vyjel a za chvíly zajel(mělo centrýl a asi jak to zmrzlo tak to servo nebylo schopný to otevřít tak aby se nespálilo tak se zamčeli) a na Fiatu tam zobáček vyjel ale nemoch sem je otevřít tak zevnitř a po otevření jsem zjistil že je to zmrzlý tak nastříkal jsem sprejem proti zamrzání a funguje? Chce to důkladně prošplíchat nejákým sprejem proti mrazu respektive zamrzání.
manli
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 18:47:27

jestli si klíčkem otočil tak zamzrnutej nebyl
jinak já těsnění mazal indulonou a do zámku WD
macca
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 18:00:40

Ahoj, ja myslim ze jsi normalne odemknul, ale zustali ti primrzle dvere. Ja zamek mazu suchym silikonovym olejem ve spreji a ten nastrikam i na tesnici gumy dveri. Problem mam vyresen
macca
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 18:00:35

Ahoj, ja myslim ze jsi normalne odemknul, ale zustali ti primrzle dvere. Ja zamek mazu suchym silikonovym olejem ve spreji a ten nastrikam i na tesnici gumy dveri. Problem mam vyresen

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0553 sec,0.0230 z toho dotazů.