• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika :: Re: Kolísanie napätia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Henry
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 20:57:08
Už dlhšiu dobu si všímam, že mi mierne pohasnú svetlá, keď za jazdy stlačím spojku a hneď pustím plynový pedál. Samozrejme, tem úkaz vidieť len pri jazde v noci
Trvá to len okamžik, ale aj tak, može byť nejaká závada v elektrike?
Poslední odpovědi
Henry
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 21:17:18

Druhu baterku som zatial na pozicanie nezhanal, ale skusim. Baterku dobijam teraz v zime asi raz za mesiac. Po nabiti je v oku vidno tmavo zelenu farbu.
To, ci je celovapnikova zistim ako? Mam ju este od kupy auta, mozno je to este originalka. Auto ma 5 rokov,

Na kontrolu spojenia kostry poprosim miesto, kde to mam pozriet.

Mne sa zda, ze to robi aj ohriaty motor, ale moc dlhe trasy v noci nejazdim (do 30km).
Václav GT
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 17:58:39

Henry napsal ...
Baterka je zatial OK, startuje.... a v tom "oku" to uz ani nevidim zelenu farbu, ale skor ciernu.

Baterka není OK, měla by se dobít nabíječkou. Apropó Henry+ bile, nemáte náhodou takzvané "celovápníkové " akumulátory?? Osobní zkušenost s nimi nemám, ale takhle nějak bych si představoval jejich projev.
kratein
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 00:03:09

Zkontroluj kostru mezi karosérií a motorem podle příznaků které popisuješ by to mohlo být ono.
biL
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 22:33:07

henry, taky ti to přestane dělat když se povoz ohřeje? Když nastartuju a vyjedu, tak je to vysloveně pokles jako kráva. Jakmile se ohřeje, tak je klid.
Palic
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 10:43:15

jeste me napadla jedna vec, ktera by stim mohla souviset, a tou je spatna kostra motoru vuci kastli.......... (medenej pletenec buch vi kde)......
Bad.Man
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 10:16:50

No s novou baterkou a novym altíkem mi tohle VeA dělala taky ..... přijde mi že to je tak trochu normální ..... spadnou ti rychle otáčky (tim pádem i otáčky altíku) a regulátor reaguje kapku pomalejc ..... a i pak ty světla svítěj nepatrně ale jen nepatrně míň ..... nepřijde mi to jako závada ale jako prostý fyzikální zákony ......
biL
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 09:37:44

Nemlich to samý. Baterka OK, Dobíjení OK, Měřeno při volnoběhu, při vyšších otáčkách, v zápřahu i na volno... A pořád do ten neřád dělá. Nepřišel jsem na to a čekám co vyhnije.
Václav GT
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 08:57:53

To co píše Palic, s tím se ztotožňuji (viz můj krátký včerejší přísppěvek). Černá barva v "magickém oku" ? Henry, přečti si návod k obsluze ......
Palic
Odeslal: Friday 02 December 2005 - 07:54:34

Henry v altiku se jeste mohl podelat regulator......... nebo uz je v haji uhliky (ktery maji za ukol pripojit buzeni na kotvu)... muze to bejt i a baterka (tim ze je v haji je potreba ji krmit vetsim proudem a pri volnobezkach uz altik nestaci krmit zbytek)......... skus jinou baterku (jen si ji pujcit) a uvidis co to bude delat....... (nejlepsi je si to odmerit multimetrem) napeti pri volnobezkach, napeti pri vyssich otackach, napeti pri volnobezkach s jinou baterkou, napeti pri zvysenych s jinou baterkou......... kazdopadne napeti by melo byti v rozmeti 13-14V.......
pak jeste muzes udelat pokus stim ze nechas bezen na volnobeh zmeris napeti, apk zapnes svetla a treba vyhrejvano skel a zrcatek....... napeti by nemelo klesnout pod 12,5V......

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1220 sec,0.0648 z toho dotazů.