• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor :: Re: chcipaaa :(
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
arone
Odeslal: Saturday 03 December 2005 - 23:11:58
ahojky.. mam hroznej problem, mam tigru 1,4 16V rv 97 a ted v zime mi to zacalo za studenyho motoru chcipat:( poprve nastartuju perfektne ale pak mi to asi 20x chcipne, nez se ohreje a jede v pohode, litaj mi otacky a chcipa i na volnobehu.. ale i tak, kdyz uz jedu tak nak v ok tak nevyjedu tahlej kopec, paac najednou jedu na tri valce a je to v haji.. vubec nevim co s tim, diagnostika nesviti, takze mi nikdo nedokaze rict, co s tim je.. tak kdyby tu byl nekdo komu by to neco rikalo, tak bych byl moc stastnej.. mejte se a diky:)) &|
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Wednesday 08 April 2015 - 09:26:08

Je-li tomu i u Tigry tak, jak normálně bývá, bude palivový filtr pod autem u nádrže někde v místě PZ kola, kovový váleček velký asi jako pěst. Připojený je buď na zacvakávacích rychlospojkách anebo klasicky hadicovými sponkami (starší provedení.) Výměna není složitá, jen rychlospojkám se někdy nechce rozpojit se, a je třeba dát pozor na správné namontování nového filtru (zachovat směr proudění paliva.)
P.S. Myslím ale, že příčinou nemožnosti nastartovat motor není palivový filtr, to by musel být opravdu zas*aný jak jetel...
Anonymní
Odeslal: Tuesday 07 April 2015 - 21:20:17

zdravím, mam podobný problem ale nam uz Tigra vubec nechce nastartovat... Po dnešním hovoru se svým mechanikem sem se dozvedel ze by to z 90ti procent mohl byt palivovy filtr... chci to zkusit vymenit, myslite ze by mi nekdo mohl dat nejaky odkaz nebo tak neco na navod jak na vymenu? dekuji
qpc
Odeslal: Monday 13 December 2010 - 08:48:10

Host napsal ...

mel sem to taky a stacily vymenit rozvody a slape to krásne



předpokládám,že ne všichni mam nejeto mega kilometrů na starších rozvodech,obyčejně je jednodušší začít volnoběžnym motorkem..
qpc
Odeslal: Monday 13 December 2010 - 08:46:54

Anonymní napsal ...

ahojky:)) napsal jsem tady ze mam problem s tim chcipanim a dost se Vas ozvalo, ze mate to podobne... ja to vyresil jednoduse, staci tam misto natural95 nalit natural98 a vse je v pohode.. nejezdete s prazdnou nadrzi na doraz a lijte tam 98 a vse bude ok, zkuste to, uvidite:))


__;
Host
Odeslal: Saturday 11 December 2010 - 18:27:22

mel sem to taky a stacily vymenit rozvody a slape to krásne
Anonymní
Odeslal: Saturday 24 June 2006 - 04:34:01

ahojky:)) napsal jsem tady ze mam problem s tim chcipanim a dost se Vas ozvalo, ze mate to podobne... ja to vyresil jednoduse, staci tam misto natural95 nalit natural98 a vse je v pohode.. nejezdete s prazdnou nadrzi na doraz a lijte tam 98 a vse bude ok, zkuste to, uvidite:))
Anonymní
Odeslal: Thursday 08 June 2006 - 23:48:09

Dany napsal ...

Nevie nikto,co by s tym mohlo byt,lebo moj mechanik je uz z toho hotovy a ja tiez


Hele chlape mám úplně stejný problém!zakorbonované ventily.vyčištěno,jede super,jen ty otáčky sem tam!!a mechanik už je taky na mašli!!a posílá mě už do prdele protože jsme zkoušeli plno možností a nic.kdyby se ti to podařilo vyřešit tak napiš na Email a kdyby mě tak ti napíšu taky.pošli na maila tvou mailovku.čao
Dany
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 17:19:33

Dakujem za odpoved NIO.Takze chyba je jednoznacne iba v tom motorceku na volnobeh?
NIO
Odeslal: Wednesday 12 April 2006 - 17:10:19

bud nekde zapomel zapojit nejakou hadicku nebo je ten motorek na volnobeh vycisteny ale pridreny a newchodi.Spatne ho tam nasadil a nezkalibroval.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0511 sec,0.0259 z toho dotazů.