• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Světla na 95ku
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
skaldal
Odeslal: Wednesday 04 January 2006 - 23:16:38
Dal jsem vyhledat světla i světlomety a nic to nenašlo, tak se ptám. Mám zašlý (zažloutlý) přední světla, takže hlavně na potkávačky houby vidím, nedá se to prozatím nějak vyčistit nebo vyleštit? Nechce se mi teď moc investovat, nemáte někdo na prodej, nebo nevíte někdo jestli se daj někde sehnat za nějakou rozumnou cenu např. použitý čirý? Kupovat ty obyčejný asi nemá cenu, že? A musím schánět jen do roku 97, nebo jsou i novější stejný? Co se mi tam bude pasovat? Díky za rady
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno ]</span>
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Saturday 06 January 2007 - 18:41:53

vrgada napsal ...

Pri upgradu svetlometu nekde udelali nemecti soudruzi chybu. Pak ji sice mozna cockama a xenonama napravili, ale mne se nejak nechce investovat do veci, ktere by mely dle mne vydrzet po dobu zivotnosti auta.


Muze bejt i hur, u amerik se celkem bezne meni komplet cely svetlo pokazdy kdyz odejde zarovka, i kdyz u myho 10 let staryho Jeepa byly origo z prvovyroby (slusna zivotnost zarovky 10 let) a cela ta parabola vcetne zarovky (resp. u tohohle auta to bylo komplet cely svetlo) stala nova 1000 kacek.
vrgada
Odeslal: Saturday 06 January 2007 - 18:36:56

A ja si zase klasicky prisadim, to by jste neverili, ale OA mela sklenene svetlomety a tak to i po x letech porad sviti, tak ze v noci vidim i ja. Za to kdyz jedu v OB s tema plastovejma zazloutlyma a poskrabanyma zavarovackama tak vidim uplny hovno Pri upgradu svetlometu nekde udelali nemecti soudruzi chybu. Pak ji sice mozna cockama a xenonama napravili, ale mne se nejak nechce investovat do veci, ktere by mely dle mne vydrzet po dobu zivotnosti auta. Ale mozna mne muj slabnouci zrak a cit, kudy tak asi vede silnice nakonec prinuti-pak bych asi bral cocky, kdyz uz se to nedela v bilych ledkach, protoze predstava rozbitecho xenonu je dost neprijemna
peca1
Odeslal: Friday 05 January 2007 - 22:03:41

staré přední světlomety mám tři...komplet _; prodám za 1000Kč při osobním odběru nebo plus dobírka...
Tomis
Odeslal: Monday 25 December 2006 - 20:27:26

Jinac ty stary mam jeste taky, kdyby je nekdo chtel, ale rozhodne na 3000 si je necenim
Tomis
Odeslal: Monday 25 December 2006 - 20:25:38

Petris napsal ...

V létě jsem měnil světla za čočky a ty starý ještě mám jsou fakt slušný chci za ně 3000Kč jestli chceš tak zavolej 603838116

Ty si z levnyho kraje ja za 3000,- koupil tyden pouzivany cocky od Helly _;
jinac na tom vrakaci, co jsem je koupil, mivaji i xenony, ale nechtelo se mi zrovna do nich tolik investovat, precijen sem chudy student
Jinac do B ckove pujdou vsechny, i novejsi z ceckove, lisi se pouze listou pod svetlem, puvodni pred facelifetm maji kulaty vnitrni ruzek a ta lista je do L, jinac ty novejsi, s novou kapotou, maji ten vnitri ruzek spicaty a mely by k tomu byt pouze listicky pod svetla, uz ne az ke kapote nahoru.
Ja jsem koupil ty cocky do Ckove omegy, a tak ty listicky mam nedotazene pres ten spicaty ruzek- nechtelo se mi je nicit
a je to nesrovnatelny, uz mam i xenonovou sadu, ale nechce se mi nicit ty helly jelikoz abych je dostal do ohniska musel bych zapustit zarovicky cca 2-3 mm do svetla, ale maj malou dirku
takze xenony mam asi rok - ale stale v kufru
Raduz
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 08:44:30

Tak tyhle ty světla mám na své OB je to čočka a vní je H1. Svítílo to hodně málo tak jsem koupil xenony a teď je to nesrovnatelný rozdíl. Dobré je že mají naklápění takže nokoho ani neoslňuji.
Anonymní
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 14:10:23

Odkaz
Anonymní
Odeslal: Wednesday 09 August 2006 - 13:32:51

zkus mrknout na ebay.de tam se daji koupit čiré světla i levněji
Peha
Odeslal: Sunday 08 January 2006 - 23:36:37

Replika je kopie dělaná nezmáno kde.Neoriginální díl proste

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0412 sec,0.0159 z toho dotazů.