• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Přední zástěrky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TH
Odeslal: Sunday 22 January 2006 - 19:02:13
Ahoj kolegové, nemáte náhodou někdo jednu přebývající přední zástěrku (strana řidiče) na Astru G za rozumnou cenu? Bohužel mi cela praskla a nechce se mi draze kupovat cely par v Opelu. Moc Vam vsem dekuju. Tom

Email
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Wednesday 21 June 2006 - 07:58:43

Anonymní napsal ...

Zdravím, možná se ptám hloupě, ale mohl by mi nìkdo sdělit bližší údaje na to kde koupit zástěrky. Myslím tím toho Zralýho na VeBe za cca 1.000,- kč. Jde mi zejména o telefon, www.stránky případně adresa. Děkuji


Odkaz ma dve prodejny v Praze
Anonymní
Odeslal: Wednesday 21 June 2006 - 07:56:05

Zdravím, možná se ptám hloupě, ale mohl by mi nìkdo sdělit bližší údaje na to kde koupit zástěrky. Myslím tím toho Zralýho na VeBe za cca 1.000,- kč. Jde mi zejména o telefon, www.stránky případně adresa. Děkuji
Martas
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:43:52

macil napsal ...
1000,- na celé auto? To je dobrá cena. U nás v Opli dvojnásobok. Ale aj tak vzhľadom na charakter výrobku sa mi to zdá predražené.


Jo jo u Zralyho 4 zasterky na VeBe asi 1050 kacek vcetne dane.
macil
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:43:03

1000,- na celé auto? To je dobrá cena. U nás v Opli dvojnásobok. Ale aj tak vzhľadom na charakter výrobku sa mi to zdá predražené.
Martas
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:36:45

macil napsal ...
Pomerne drahý spotrebák.


To je veci nazoru me 1000 kacek rekneme za 2,5 roku pripadne ve srovnai s benzinem, pojistkou a podobnymi vecmi celkem jako pakatel a to ze by vydrzely dyl neocekavam a silne pochybuju ze mekky gumovy vydrzej dyl.
pepik
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:32:09

Zasterky jsou lapace necistit a ne obrubniku. JAk sem psal v tomto vlakne - co se tyce ulpivani snehu na zasterkach.
Je poreba je tu a tam vycistit o nanosu.
Pokud neumite parkovat, tak si tam dejte koberec jak to maji na motorkrosu za jizdy to bude plandat ale krasne to vylesti obrubnik.
Imitace ci nahrady vypadaji hoodne lacine a navic si rozvrtas blatniky, jinak to dret nebude.
Jedine org a da vat si pozor kde jezdim.
macil
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:13:54

Pomerne drahý spotrebák.
Martas
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 12:04:12

macil napsal ...
2 Martas:
Oni prvý rok väčšinou vydržia a prasknú v druhom, alebo treťom. Ja tiež mám na AF od jesene vpredu originály a zatiaľ držia. Kolega má Astru G tretí rok a túto zimu sa mu rozpadli obe predné.


No to ze by zasterky vydrzely par let to me teda fakt nenapadlo, beru je jako spotrebni material ....
macil
Odeslal: Wednesday 15 March 2006 - 11:13:30

2 Martas:
Oni prvý rok väčšinou vydržia a prasknú v druhom, alebo treťom. Ja tiež mám na AF od jesene vpredu originály a zatiaľ držia. Kolega má Astru G tretí rok a túto zimu sa mu rozpadli obe predné.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0443 sec,0.0169 z toho dotazů.