• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek :: Re: Prasklá pružina
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mája
Odeslal: Monday 06 February 2006 - 19:10:37
Dneska sem si všim,že mam stranu u spolujezdce trochu níž než tu druhou a když sem to zved na heveru tak sem koukal,že mi praskla pružina. Nevíte někdo,kolik stojí nové pružiny a jestli zvládnu výměnu i já jako opravář amater. To je asi otázka spíš pro Bubáka. Dík moc. Taklhle to vypadá.


<span class='smalltext'>[ 429_p1012435.jpg ]</span>
Poslední odpovědi
Richec
Odeslal: Thursday 25 February 2016 - 11:12:47

Zdarec chlapáci!
Neválí se vám někomu doma plonkovní pružiny na Vectru B Sport? Mě praskla ta u levého předního kola
Koudy
Odeslal: Thursday 07 June 2007 - 06:27:27

Ale když jsem ty pružiny sháněl tak mi nikde snížený nebo tvrdší nenabídli, pravda v Opelu jsem nebyl a u Irmschera se dá koupit pouze celá sada 513euro. Asi bude nejjednodušší a asi nejlevnější koupit ještě ty zadní.
qpc
Odeslal: Wednesday 06 June 2007 - 17:27:51

Koudy napsal ...

Červený nebyly, byly černý a verze sport to možná je podle anatom. sedadel a palubky v kombinaci černo stříbrná což myslím SPORT měl.


aha,takže tady může bejt zakopanej pes,byly o fous tvrdší a ,,tušim ,, že o cca 2cm kratší..
Koudy
Odeslal: Wednesday 06 June 2007 - 06:13:07

Červený nebyly, byly černý a verze sport to možná je podle anatom. sedadel a palubky v kombinaci černo stříbrná což myslím SPORT měl.
qpc
Odeslal: Tuesday 05 June 2007 - 21:04:14

byly ty pera červené? Irmscher je míval červené a navíc měl 2 tvrdosti.také je možné,že máš pera z verze SPORT
Koudy
Odeslal: Tuesday 05 June 2007 - 19:50:28

Vitalish napsal ...

Zdar Opelexperti,
vyměnil jsem teď pružiny (prasklo LP, rána jak z děla..) a tlumiče, ale zdá se mi po výměně, že auto "kouká" předkem do nebe Je to jen můj oční klam nebo je to normální? Už si na to zvykám 14 dní a pořád se mi to nezdá.... Odhadem je vršek výřezu blatníku 15-20 cm nad nejvyšším bodem pneumatiky (195/65/15) X20XEV sedan

Díky Vitalish



Tak já na tom jsem podobně vyměnil jsem obě přední pružiny za nové Monroe a taky se mi zdá, že ten předek je vysoko, ale zjisti jsem, že jsem měl asi sníženej podvozek, protože auto je koupený v německu u Irmschera, takže budu asi muset vyměnit aji ty zadní. Nu co už? (
qpc
Odeslal: Monday 30 April 2007 - 00:30:29

Vitalish napsal ...

Zdar Opelexperti,
vyměnil jsem teď pružiny (prasklo LP, rána jak z děla..) a tlumiče, ale zdá se mi po výměně, že auto "kouká" předkem do nebe Je to jen můj oční klam nebo je to normální? Už si na to zvykám 14 dní a pořád se mi to nezdá.... Odhadem je vršek výřezu blatníku 15-20 cm nad nejvyšším bodem pneumatiky (195/65/15) X20XEV sedan

Díky Vitalish



no,to by chtělo skouknout,dělali se totiž různě dlohé pružiny.Za prvé proto,že jsou různě těžké motory a za druhé třeba pro verze SPORT a podobné...,takže je možné,že jsou třeba delší,než ty původní..A nebo máš ty zadní už značně unavené...
Vitalish
Odeslal: Sunday 29 April 2007 - 22:08:12

Zdar Opelexperti,
vyměnil jsem teď pružiny (prasklo LP, rána jak z děla..) a tlumiče, ale zdá se mi po výměně, že auto "kouká" předkem do nebe Je to jen můj oční klam nebo je to normální? Už si na to zvykám 14 dní a pořád se mi to nezdá.... Odhadem je vršek výřezu blatníku 15-20 cm nad nejvyšším bodem pneumatiky (195/65/15) X20XEV sedan

Díky Vitalish
Defender
Odeslal: Thursday 15 March 2007 - 11:42:24

To Nejva : Ta akce na ty tlumice od Opla sice stale trva, ale ja jsem v pondeli platil necelych 2800 kacek za ty zadni tlumice, ale je fakt, ze ty ceny jsou odstupnovany podle toho co mas za Opla.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1495 sec,0.0621 z toho dotazů.