• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: Omega netopí
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Mirek L
Odeslal: Monday 13 February 2006 - 18:11:29
Ahoj, Mám áčko omegu a z výdechu topením nad rádiem mi de jenom studenej vzduch. Táta má tu samou ale výbavu montána a výdech mu topí. Žádné táhlo ovládání není utržené. (já mám starší model gl bez klima, táta má novější s klima)
Poslední odpovědi
Jakub Horyna
Odeslal: Tuesday 13 November 2007 - 13:49:46

Mám Ačko taky... 2.0i v CD vybave.. a stedový tunel bude foukat vzdycky studeně.. jiank je to rozbirty... takhle z to ma bejt z výroby je to hodne prakticky
Mirek L
Odeslal: Tuesday 14 February 2006 - 19:54:37

Tak dík.
Renda
Odeslal: Tuesday 14 February 2006 - 19:01:22

V návodu na omegu píší,že z prostředních výdechů topení jde studený vzduch záměrně. Čili,má to tak být a pokuď budeš mít ve voze přetopeno,otevři si střední větrací mřížku a pusť si na sebe chladný vzduch a nemusíš otevírat okno a nebo stahovat topení zimomřivím spolujezdcům
Vranoch
Odeslal: Tuesday 14 February 2006 - 10:37:57

Taky jsem mel OA 2.4i rv. 89 a delala mi to same (stredove vydechy netopily). Myslel jsem, ze je to vlastnost. Jinak to ale topilo bezvadne, takze mi to nevadilo. Proste jsem v zime stredove vydechy zaviral.
Vranoch
Mirek L
Odeslal: Tuesday 14 February 2006 - 09:51:57

Mě tam de úplně ledoví ale dik.
RRAAFF
Odeslal: Monday 13 February 2006 - 19:26:43

Omlouvám se,špatně jsem to přečetl.Ve středních mřížkách nikdy nejde zcela teplý vzduch jako v krajních-je tam největši proudění vzduchu,tak se asi nestačí ohřívat(dělá to i Vectra B,Citroen XM).Jde tam teda teplý vzduch,ale horký ne,takže toto bych bral jako vlastnost.
Jinak ale aspoň trochu teplý by v tom středu jít měl,u naší Omegy šel,i když taky žádný zázrak.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po úno 13 2006, 07:27 ]</span>
RRAAFF
Odeslal: Monday 13 February 2006 - 19:22:41

My jsme měli Omegu A 1.8 LS bez serva ,bez zadních pásů-bez ničeho,ale topila skvěle:-),měnilo se topení(teklo),ale pokud vím,topilo to i předtím.

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po úno 13 2006, 07:23 ]</span>
JOB
Odeslal: Monday 13 February 2006 - 18:56:07

No já měl taky dvě OA bez klimy a foukal tam jenom studenej,tak to tak má asi být.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0960 sec,0.0679 z toho dotazů.