• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: Prosím o radu s kolama
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Fil
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 11:24:20
Ahojky mam na corse b kola borbet T 8x14 palců,pneu 195/45,chtěl bych se zeptat jestli by ty kola šly zapsat do techničáku a jakým způsobem se to dělá a kam ma zajít.
Poslední odpovědi
klubo
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 16:53:07

Boulder napsal ...
Já mám Astru f cabrio 18 16v a v techničáku mám 14ky a15ky na autě mám 16ky a všude policie v poho akorát u nás v Prostějově mě furt otravujou takže řešim to samo. No a byl jsem v Olomouci v prodejně Ronal kde mně nabízel 17ky když je koupím tam že je budu mít i v TP takže nějak to jde. další možnost je zastoupení Oplu pro ČR ti to můžou povolit známej tam volal a povolili mu ze 13tek 15ky. Jenomže to fungovalo tak ,že to tam poslal i s nějakejma penězma a pak čekal co se stane ne vždy to povolí a peníze nevrací. Měl jsem i astru G dovoz Belgie a v českém TP byly vypsány kola od14 až 16 205 na 50,byla to osmi ventilová 1.6ka takže to musí nějak jít i ofiko. Budu skoušet dál a až to klapne tak dám vědět jak na to Zatím zdar.


na géčko dával přímo výrobce 16" 205/50/16 (za příplatek) proto by měli bejt v každym TP na Astru G
Boulder
Odeslal: Sunday 12 March 2006 - 12:13:32

Já mám Astru f cabrio 18 16v a v techničáku mám 14ky a15ky na autě mám 16ky a všude policie v poho akorát u nás v Prostějově mě furt otravujou takže řešim to samo. No a byl jsem v Olomouci v prodejně Ronal kde mně nabízel 17ky když je koupím tam že je budu mít i v TP takže nějak to jde. další možnost je zastoupení Oplu pro ČR ti to můžou povolit známej tam volal a povolili mu ze 13tek 15ky. Jenomže to fungovalo tak ,že to tam poslal i s nějakejma penězma a pak čekal co se stane ne vždy to povolí a peníze nevrací. Měl jsem i astru G dovoz Belgie a v českém TP byly vypsány kola od14 až 16 205 na 50,byla to osmi ventilová 1.6ka takže to musí nějak jít i ofiko. Budu skoušet dál a až to klapne tak dám vědět jak na to Zatím zdar.
Vodník
Odeslal: Saturday 11 March 2006 - 14:49:03

Fil: mírni se, zrovna tenhle týden zabásli náměstka ministra dopravy za korupci!
Martas
Odeslal: Saturday 11 March 2006 - 14:46:27

Fil napsal ...
Takže myslíte že mi to nikdo nezapíše? Co je tohle za stát když tu nic nejde. A co takhle many? Nepomohlo by někomu zaplatit?


Jen tak pro zajimavost, co v tom mas za motor ? Ja myslim ze kola siroka 195 pri profilu 45 musi byt pro Corsu celkem zaprah na podvozek.

Ale k tem udajum, vyrobce vi co na to auto patri a co mu neuskodi a to taky napise do papiru ...
Myslim ze prez vyzkumny ustav motorovych vozidel by cesta vedla ale to bude stat asi vic nez par pokut ...
Fil
Odeslal: Saturday 11 March 2006 - 14:41:48

Takže myslíte že mi to nikdo nezapíše? Co je tohle za stát když tu nic nejde. A co takhle many? Nepomohlo by někomu zaplatit?
JOB
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 16:58:01

Ono v německu je spousta věcí normálních a přitom u nás zakázaných
Fil
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 13:19:51

Policajt mektal že kola lezou z blatníku,vepředu to ani tak vidět neni ale vzadu. Jaktože v Německu má tyhle kola každej druhej na corse a jde to,podle čísla na kole jsou ty kola určený pro corsu,polo 6n atd... Pochopil bych kdybych měl na autě 16-17ky jako to každej cpe na malý auta.Ale 14ky jsou v poho. Byl jsem s autem 2krát v Rakousku a jednou v Německu a nechali mě. To že na kolech mam fungl nový gumy nikoho nezajímalo,že mam auto v pořádku,jak technickej stav tak výbavu,atd. Jediný na če jsem je setřel bylo to že mam fólie s atestem.
JT
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 12:58:52

JardaB napsal ...
A kde policajti zjistili, ze tam jsou nezapsana kola? V OTP to prece neni...


Zjistí si to přes vysílačku. Nebo nevím jestli dokonce už přes počítač ale ten obyčejní dopraváci v osobáku nevozí. Takže se kloním k té vysílačce.
Mě tak při bouračce zjistili že před půl rokem jsem jel po Brně jak prase a hned jsem to měl o litr dražší
JardaB
Odeslal: Thursday 09 March 2006 - 12:16:22

A kde policajti zjistili, ze tam jsou nezapsana kola? V OTP to prece neni...

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0449 sec,0.0146 z toho dotazů.