• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: zapínání pásu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
alex x18xe1
Odeslal: Thursday 23 March 2006 - 11:26:02
v mé a G mi jdou velice špatně zapínat pásy na předních sedadlech,musím tam ten pás doslova zarazit,aby držel,šmejd jeden,nemá někdo podobnou zkušenost
Poslední odpovědi
Zuzka
Odeslal: Thursday 17 May 2012 - 05:41:24

Ahoj, diky za odpovedi. Je to rok vyroby 1997 Astra GL... s tim prevazenim letadlem ale mate asi pravdu, nejde o to jak se to aktivuje, ale o to, ze je to "vybusnina" a to mi asi na letisti neprojde..
Martas
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 14:49:22

Legend napsal ...

Ikdyby to bouchlo, co se stane? Předepínač se zkrátí o 5 cm, to je vše


Napriklad lakovaci tuzka (2x1 dl barvy) se od dodavatele neprepravuje standardne ale jako nebezpecny material s terminem dodani 3 tydny misto obvyklych 2 dni ... takze jakakoliv podobna pyrotechnika na tom urcite nebude lepsi.
wisastar
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 14:02:20

Legend napsal ...

Právě proto je potřeba vědět model, astra F se aktivuje mechanicky, ale má i pojistku proti vystřelení při manipulaci a astra H se aktivuje elektronicky, ta by neměl bouchnout sama v žádném případě. Ikdyby to bouchlo, co se stane? Předepínač se zkrátí o 5 cm, to je vše


A letadlu upadne kridlo Posilat se to urcite nesmi...
Legend
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 13:56:08

Právě proto je potřeba vědět model, astra F se aktivuje mechanicky, ale má i pojistku proti vystřelení při manipulaci a astra H se aktivuje elektronicky, ta by neměl bouchnout sama v žádném případě. Ikdyby to bouchlo, co se stane? Předepínač se zkrátí o 5 cm, to je vše
wisastar
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 13:00:41

ja myslel ze ta patrona se aktivuje skubnutim pasu a ne elektricky? Nevim teda jak v oplu no....
Martas
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 08:46:40

A jste si jisty, ze takovahle "pyrotechnika" se smi posilat jako balik do zahranici zejmena do Australie kam to na 99% poleti letadlem ?
Legend
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 08:36:57

napiš přesně, co je to za model astry, podle toho se odvíjí složitost výměny. Poslat použitý z čr je asi optimální řešení, dá se bez problémů použít z pravé strany auta.
Zuzka
Odeslal: Tuesday 15 May 2012 - 04:10:35

Ahoj,

máme stejný problém s naší Astrou. Naše situace je o dost složitější v tom smyslu, že žijeme v Austrálii (a Opelu se tu říká Holden ) a prodej použitého pásu je nelegální, musíme pořídit nový. Automechanici výměnu té patky spolu s objednáním z Evropy odhadli na 16.000 Kč!! Přijde mi to absolutně zbytečný, takže mě napadlo si ten díl nechat poslat od někoho z Čech... myslíte, že to zvládnu vyměnit sama? Trochu mě děsí ta pyropatrona/pružina a odpojování baterky, mohl by jste mi to někdo trochu upřesnit? Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, sedadlo řidiče (to s rozbitým pásem), je na pravé straně auta... v tom by ale neměl být rozdíl ne?
Prazdroj
Odeslal: Thursday 28 October 2010 - 09:41:06

Předpínač pásu mám ....Astra G

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1210 sec,0.0870 z toho dotazů.