• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Sportovní maska - ATEST ??? Pokus o pokutu...
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Michal
Odeslal: Monday 17 April 2006 - 19:37:56
Zdravím, dal jsem si na OC přední sportovní masku, respektive GRIL nijak to nezasahuje jen tam prostě není znak. Potřeboval bych k tomu nějaký papír abych setřel policajty. Stavěli mne a chtěli mi za to dát 1000,- což je kravina, tak jsem vypsal trestní řízení atd.... Nevíte kde by se to dalo sehnat, případně stahnout? Dík
Poslední odpovědi
miras
Odeslal: Sunday 21 May 2006 - 14:36:40

Zdary,tak nevim mam na aute 2P7 27 27 apo Plzni bez problemu OB zatim vytunena neni,ale s rychlosti jsem nejak na stiru a s parkovanim .Zatim to vzdy proslo domluvou .Doufam ze to bude tak i dal _; Akorat ted mi budou delat komplet folie,tak to uz asi bude horsi
m.a.x.i.m.u.s
Odeslal: Sunday 30 April 2006 - 14:56:28

Anonymní napsal ...

Michal napsal ...

Vyfotim a večer pošlu



prosím také foto, mám taky OC a sháním masku. Popř i kontakt kde se dá sehnat .Díky

Email





Odkaz Tady máš odkaz...
Anonymní
Odeslal: Sunday 30 April 2006 - 12:04:36

Michal napsal ...

Vyfotim a večer pošlu



prosím také foto, mám taky OC a sháním masku. Popř i kontakt kde se dá sehnat .Díky

Email



Michal
Odeslal: Wednesday 19 April 2006 - 11:07:49

Vyfotim a večer pošlu
m.a.x.i.m.u.s
Odeslal: Tuesday 18 April 2006 - 10:40:48

Michal napsal ...

Opravdu ne, jsou to gumy................... Uvažuju ještě o foliich mám známýho ten to lepí proesionálně, ale mít je jen vzadu kuli policajtum to se mi vůbec nelíbí. Možná mě na pokutě nešetřil kuli tomu že mám celkem pěknou SPZ

Možné to je, protože já měl na minule Omeze 1Z3 9998 a vyslech jsem si taky párkrát, že jsem si měl ještě chvilku počkat abych měl 9999 a tam mi dali taky sadu za výfuk u kterého chtěl vidět homologaci, jindy zase vykládal jak mě změřili, že jsem nejel 50, ale že tentokrát mi to teda prominou a takové řeči...
Teď už je 1116 tak nedráždí ?lola

Šly by prosím ty fotečky a info na email Email jak jsem prosil na minulé stránce?
Díky moc _;
tomik-tomik
Odeslal: Tuesday 18 April 2006 - 10:25:42

qpc napsal ...

Michal: s timhle se nedej,nijak to neomezuje funkčnost,nezvyšuje to nebezpečí poranění.Chápu křídla a jiné voloviny,ale tahokov v masce ne..
Jinak přes Tábor jsem zatim nikdá neměl problémy,to spíše U Hradce a u Olomouce..
a hlavně Bruntál a okolí tam sou nějvětší chcípáci ?lola
X3
Odeslal: Tuesday 18 April 2006 - 09:50:50

Michal - zdar, mohl bys sem nekam hodit foto te masky? Nebo me na mail... Email chtel bych docela videt jak to vypada, mam taky "OC", diky
Marv
Odeslal: Tuesday 18 April 2006 - 09:15:52

Ahoj, když tady tak čtu, tak mě to celkem znervoznilo. Chci si koupit angel eyes na VeB od fk automotive, myslíte, že by mě mohli kvuli tomu nějak prudit?
Michal
Odeslal: Monday 17 April 2006 - 21:26:42

Opravdu ne, jsou to gumy................... Uvažuju ještě o foliich mám známýho ten to lepí proesionálně, ale mít je jen vzadu kuli policajtum to se mi vůbec nelíbí. Možná mě na pokutě nešetřil kuli tomu že mám celkem pěknou SPZ

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0601 sec,0.0322 z toho dotazů.