• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: krytka airbagu
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Karel Astra G x16xel
Odeslal: Tuesday 02 May 2006 - 22:25:34
Ahoj Opláci,
chtěl bych se zeptat, zda někdo neví,kde se dá levně sehnat krytka airbagu u řidiče na Astru G.Mám tam po 150000km vymačkaný a roztrhaný knoflíky na trumpetu.
Díky
Poslední odpovědi
Milan
Odeslal: Monday 17 July 2006 - 20:14:57

Chci se zeptat,jestli by někdo mohl popsat výměnu krytky airbagu na volantu,mám krytku mírně prasklou a rád bych ji vyměnil,ale prý pytel je na ní přinejtovaný.
Díky za rady

Astra G X16SZR
Milan
Odeslal: Saturday 15 July 2006 - 09:17:22

Karel Astra G X16XEL: ahoj,prosim tě jak jsi dopadl s výměnou krytky airbagu? Mám stejný problém a v Oplu řekli výměna i s airbagem,cena 25000,- a to se mi nechce dávat.
NIO
Odeslal: Saturday 20 May 2006 - 19:34:51

jj jde to tezlo ale podeber ho klidne sroubovakem a on vyjede nahoru.
Mimojine pytle se daji sehnat max do 4500,-, zalezi na lokalite a prodejci. V polsku muzes sehnat i za 2000,-
Karel Astra G x16xel
Odeslal: Friday 19 May 2006 - 23:29:20

Tak jsem se pustil do výměny tý krytky a zasekl jsen se u vytahování připojovacího el. kabelu z airbagu.Je tam takovej žlutočernej plastovej konektor,ze kterýho jsem vyháknul jakousi pojistku na pásku a konektor poříd nějak nechce jít ven,nevíte někdo jak přesně se má konektor z airbagu vypojit?nerad bych na to šel nějak moc velkou silou.

Díky
klubo
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 20:31:37

na astře G je bag k tý krytce nanejtovanej, kolem 3000 se dá sehnat fungl novej bágl a ten vošmátranej ještě prodáte někomu kdo kopul bouračku na kšeft
KopA
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 18:51:15

Kuchnete to a uvidite.
Ja muzu pomoct jen zkusenosti z VeBe. Tam je to uplne vpohode ta krytka je takova pologumova a je na pytli jen navlecena za hranu ty kovovy misky ve ktery je ten BAG stocenenej jak snek (nebo jak hasicska hadice). Kdyz to chytnete za vrch a spodek a udelate pohyb jak kdyz se lame chleba tak se vam to odeli ze ani nebudete vedet jak.
roman
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 18:32:14

já mam stejnej problém ,krytku chci taky vyměnit a rád bych se dozvěděl jak velkej je to problem ta výměna krytky.Doufam,že to tam neni nějak zalisovaný.
Prazdroj
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 11:33:17

Vrakoviště CHrást u Prahy.. Tam maj utopenou astru z povodní vsě jak nové akorát vod bahna. Taky jsem čerpal mnoho dílů třebas napínáky na pási V Praze chtěly 5500Kč a tam pouhých 2800Kč takže dost levně.... Ale ja to už měsíc tak nevym co ještě maj??? Mizela pod vočima. Tel:257952133
Legend
Odeslal: Tuesday 16 May 2006 - 11:14:28

není levnější koupit na vrakovišti celý airbag?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0620 sec,0.0191 z toho dotazů.