• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Akustické upozornění na nerozsvícená světla
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
timony
Odeslal: Wednesday 19 July 2006 - 12:24:19
Ahoj, dlouho dlouho jsem se snažil číst vlákno o tom udělátku od Paliče... nevíte ale někdo o mnohem jednodušším bazmeku, který jen akusticky párkrát po nastartování zapípá.. gong nebo tak nějak?
Tohle by mělo být násobně jednodušší, navíc to řidiče nijak neomezuje, např. že se ty světla nedají vypnout a tak (my mafiáni občas potřebujeme jezdit po tmě ?lola )
Tak pokud na tohle téma šlo nějaké vlákno, tak prosím do mě, pranýřujte mě
Poslední odpovědi
aligator
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 16:21:36

no jo no Palice neznam tak bych se snim těžko domlouval to by bylo na dlouhy lokte tak že když jsem to chtěl tak jsem si to hold musel koupit
Yper
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 14:35:07

Kdo mi to tam dal 2x? Já to tedy vědomně nebyl! Ze by se to stalo, když tady omylem klikám šipkami na předchozí stránky? Asi jo!
No, Aligator, hlavně, že Ti to funguje, jak píše Vodňajz - a vo to přeci dééé ne! _;
Vodník
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 10:06:59

Yper, ty jsi brutální. aligator "se dost uklidňuje" - a ty ho takhle dorazíš.
Aligator: jasně, důležité je, že to funguje a že tě švestky nezkasírujou za světla. A když jo, máš si komu stěžovat, když je to originál. To je obrovská výhoda.
Yper
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 10:00:41

Kurňa 1300 - to je pálka a zdaleka to neumí to, co umí ty naše od Palice!
aligator
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 08:26:20

ja koupil rele u Zralyho a mam klid 1300 cena dost uklidňuju se tim že je to origo
Yper
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 08:05:29

2 Vodník: _; ?lola
Vodník
Odeslal: Friday 21 July 2006 - 07:55:19

Yper: vždycky, když si čtu dotazy o paličově povinném svícení, jestli se to dá také vypnout, si vzpomenu na našeho slavného ministra zahraničí Jana Kavana, jak se v osmadevadesátém ptal Madlenky Allbrightové, jestli se z toho NATO dá také vystoupit. Kupodivu i řešení je geopoliticky a bezpečnostně neuvěřitelně podobné: stačí vyndat pojistku!
JOB
Odeslal: Thursday 20 July 2006 - 20:15:49

Yper napsal ...

Teprve až když máte tu automatiku od Palice zabudovanou v autě a nějaký čas ji používáte, tak po přesednutí do jiného auta zjistíte, co za luxus jste si to vlastně namontovali!
Prostě to nemá chybu. Sednout, nastartovat a jet a nestarat se o nic!
Nějaký pípátka a jiný vochcávky jsou k ničemu. Navíc jsou to propojení a kabeláže, která jsou nad rámec stávající elektroistalace!

Svatá pravda _;
Jezdím v práci pažoutem 405 a to je utrpení.Buď zapomenu rosvítit nebo zhasnout. __;
Yper
Odeslal: Thursday 20 July 2006 - 08:37:56

Teprve až když máte tu automatiku od Palice zabudovanou v autě a nějaký čas ji používáte, tak po přesednutí do jiného auta zjistíte, co za luxus jste si to vlastně namontovali!
Prostě to nemá chybu. Sednout, nastartovat a jet a nestarat se o nic!
Nějaký pípátka a jiný vochcávky jsou k ničemu. Navíc jsou to propojení a kabeláže, která jsou nad rámec stávající elektroistalace!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0954 sec,0.0605 z toho dotazů.