• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: rozbité zadní světlo
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
karlos
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 09:20:08
Zdravím Vás, nějaký frajer mi nějak rozbil levé zadní světlo na Astře G, mám tam malou dírku, asi 2x2cm, dá se nějak vyměnit jen ten plast, co kryje světlo? A dá se vůbec samostatně koupit?
Poslední odpovědi
Jerry ...
Odeslal: Sunday 01 October 2006 - 12:02:58

Mrni se tady: Odkaz

opel.vectra
Odeslal: Friday 08 September 2006 - 20:41:30

Souhlas, na vrakáč se vyprdni, neví co by za to chtěli, zkus kelly, nebo něco podobnýho, ty repliky jsou dneska fakt krutě levný
Pleshoun
Odeslal: Friday 08 September 2006 - 13:16:10

Originál zadní skupinová svítilna stojí 2300 kč na HB... jsem šťastným kupcem...
Na astra-g foru někdo prodává pár zadních origo světel na HB za 1500,-

Jen tu část nekoupíš... plast tvoří nerozebiratelnej celek a i origo světlo je jen plast bez elektriky a těsnění...
Celé světlo je připevněno dvěma maticemi... výměna svépomocí jedna minuta... (jen musíš přehodit elektriku...)
Lib
Odeslal: Saturday 29 July 2006 - 16:25:00

3.5 za zadní lampu? Kdepak asi soudruzi udělali chybu, když na Vectru B to stojí zadní lampa 750 korun
Ascona
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 12:18:55

Tak jestli tohle jde nebo nejde, to uz ti budou muset poradit ostatni, ja jen vim, ze pokud je to soucast, ktera se da samostatne demontovat, tak ti to na vrakaci v pohode prodaji a nebudes napr. muset kupovat cele svetlo. I kdyz ti ho budou treba ze zacatku cele tlacit, protoze to jsou pro ne prachy....

Ale kazdopadne cele svetlo stoji cca 3.500 Kc nove, takze na vrakaci si myslim, ze by to mohla byt polovina....
karlos
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 11:37:03

A ty jako myslíš, že se to dá koupit samostaně jo?
Anonymní
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 11:35:26

Myslíš, že se dá koupit jen ten plast? Ale jak bych to pak nalepil?
Ascona
Odeslal: Friday 28 July 2006 - 09:29:56

Podle mych zkusenosti naprosto v pohode to koupis na vrakaci, vzdycky se s nema jde domluvit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0634 sec,0.0188 z toho dotazů.