• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: Převodovka - výměna
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radek
Odeslal: Monday 11 September 2006 - 15:16:09
Ahoj,
mám Vectru B 12/1995 1,8 16V a rozsypala se mě převodovka. Přesně tedy diferenciál - rozpadl se pastorek. Prorazil skříň a vytekl olej. Převodovku je nutné kompletně vyměnit. Typ F18 se dá sehnat jen velmi těžko (spíš vůbec). Můj dotaz tedy zní:
Neví někdo, zda je možné bez problémů zaměnit typ F18 za F16?
F16 je totiž možné sehnat poměrně snadno a levněji. Mezi staršími příspěvky se již něco podobného řešilo, ale dotyčný si ponechal převodovku a z F16 si vzal pouze diferenciál.
Děkuji za rady.

Radek
Poslední odpovědi
Insan!ty
Odeslal: Saturday 14 July 2007 - 13:52:14

Jsou tedy převodovky záměnné? Ví to někdo? Bude sedět náprava a spojka?
Deckard
Odeslal: Thursday 12 July 2007 - 09:41:19

To mi povidej, mam ten samej problem, OB 2.0i 16V a taky prevody jsou az do nebe, kdyby tyhle kramy nekdo zprevodoval na kratsi,,, ale to ne,,, motor na hovno liny jak prase, no jede to jo,,, ale musis tomu dat napit aspon pres tri,,, asi brzo prejdu na turbokamna a bude klid,,, teda aspon tenhle motor je k nicemu,,, tak mozna do motokary, predtim jsem mel 2.0i 8V a to bylo vuci tomu pekny kladivo, hezky od spoda a ve 180ti plne nalozenej jsem si rikal hergot asi bych mel pustit nohu... to se mi tady fakt nestane, kdyz uz to clovek rozhoupe tak na nej blikaj kompjutery se vsech stran se spotrebou 30 litru na sto a kule mi z toho lezou strachy do bricha )))))))))))))
Insan!ty
Odeslal: Wednesday 11 July 2007 - 19:12:10

Mám VB Caravan 2.0 16V z 97, převody se mi zdají strašně dluhé, na trojku to jede 160km/h, rád bych tam dal jinou převedovku, ať je to živější.. Jsou převodovky záměnné? A jaký typ bych tam asi měl mít?
Petr D
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 18:58:24

Jo už jsem to našel,bylo to pod nánosem špíny. Je to F18 a zatím je volná a ještě v autě. Zítra jí budu dolovat __;
KopA
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 18:00:06

Petr D: mohla by to byt F18 zjistis to zeshora je to napsany (odlitek formy) v miste kde vstupuje tahlo od radici paky do prevodovky.

Chtel sem ti sem dat fotku ale zadnou pouzitelnou jsem nenasel (
Petr D
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 17:17:02

Ahoj.Mám na prodej převodovku z Vectry B 97 x20dtl ale nevím jestli je to ten typ co potřebuješ.Jak se to dá zjistit??
Tomin
Odeslal: Tuesday 10 July 2007 - 10:56:45

Muzes mi prosim taky poslat spojeni (nejlepe tel.) na to Kladno ?
Dik moc.
Email
trupsy9
Odeslal: Monday 09 July 2007 - 13:24:39

Ahoj,taky bych potřeboval převodovku F18-pošlete mi na něj kontakt.Díky
můj mail: Email
Anonymní
Odeslal: Monday 11 September 2006 - 15:32:25

qpc napsal ...

dej mejl,pošlu ti spojení..


Email

Díky moc!!

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0575 sec,0.0172 z toho dotazů.