• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: voda na podlaze
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Kuli
Odeslal: Monday 11 September 2006 - 19:02:41
Zdary chlapi, vim ze to tu bylo reseny ale byl sem z toho nakej jalovel. Tak prosimvas, obevuje se mi voda u spolujezdce, obcas, ale prece, je to jen za deste, kdyz jedu i kdyz stojim. Klimu mam. Voda mi neubejva. Ta blba voda se mi vobevuje i na podlaze vzadu. nevite??.... Diky
Poslední odpovědi
Martty
Odeslal: Wednesday 21 July 2010 - 14:36:36

Ivane, děkuju za návod jak to rozebrat. Asi o víkend se na to podíváme
Ivan
Odeslal: Wednesday 21 July 2010 - 00:25:09

Popis je dobrý v knize Jak na to.U sebe v OC jsem nejjdříve vyhodil loketní opěrku,šrouby jsou z boku,odpojí se od ní konektory,držák nápojů,tam byly šrouby,potom manžeta ručky,tam byl taky nějaký šroub,manžeta řadičky,vytáhne se obložení kolem řadičky a pod jsou poslední šrouby.....pak dozadu vytáhneš tunel a pod středovým panelem jsou vidět odtoky klimy.....chce to mít i vyhozené koberce,je tam na ty odtoky lepší přístup......
Motýlek
Odeslal: Tuesday 20 July 2010 - 22:51:18

Ahoj,muzes sem dat nejake foto jak se to rozebira? omega B.Dik.
Ivan
Odeslal: Tuesday 20 July 2010 - 07:37:31

Ahoj.Musí ven středový tunel.Abych tam nic nepolámal,tak jsem se podíval do Etzolda,je tam popsaná demontáž tunelu.po vyndání tunelu ty odtoky uvidíš......a samozřejmě vyhodit ven koberec a sušit a sušit....
Martty
Odeslal: Monday 19 July 2010 - 22:53:14

Ivane, můžeš mi prosím poradit jak se na to ono místo, kde jsou ty trubičky dostat? Máme mokro na podlaze řidiče... a na 90% je to také z klimatizace. Auto je Omega po face, takže "C".
Ivan
Odeslal: Tuesday 29 June 2010 - 21:41:15

Závada odstraněna.na odtoky vody z klimy se šlo dostat po vymontování tunelu.....kouzelná prasečina výrobce,kdy odtoková trubička má průměr 16 mm,tato trubička míří do 35 milimetrového trychtýřku,který míří dolů pod auto....a jako vzájemné utěsnění je použitý molitanový kroužek.....tak jsem to vše vyhodil a na nátrubek narazil vhodnou hadici a je klid........jinak,za takové konstrukční perly by se nemusela stydět ani Š1203.....
Ivan
Odeslal: Sunday 27 June 2010 - 22:14:20

Zdar chlapi,tak jsem zase našel vodu pod kobercem řidiče....ta voda je kondenzát z klimy...auto je omega c,chci se zeptat,jak se dá k tomu dostat,stačí vytáhnout kryt tunelu převodovky,nebo se musí rozebírat palubka?dík.
Richec
Odeslal: Monday 23 November 2009 - 08:53:03

Lhex napsal ...

btw tady ty černý ovce s fabii jste asi viděli.. tak jen pro srovnání, když by někdo už třeba příště nechtěl opel !!(a)

Odkaz


No fakt hustýýý :_:n __; ?:!: _;
JOB
Odeslal: Sunday 22 November 2009 - 21:00:33

Lhex napsal ...

btw tady ty černý ovce s fabii jste asi viděli.. tak jen pro srovnání, když by někdo už třeba příště nechtěl opel !!(a)

Odkaz

Tak to je mazec _;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0623 sec,0.0374 z toho dotazů.