• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor :: Re: Sběrné potrubí , litinové parohy , praskliny , řešení , svařování litiny , kontakty , ceny nd , atd.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Zdenda
Odeslal: Saturday 07 October 2006 - 10:59:13
Zdar Opláci, zjistil jsem že mám prasklé sběrné výfukové potrubí, o koupi nového potrubí nelze ani uvažovat, protože to potrubí je v celku i s katalyzátorem - motor (Z18XE) to by byl ranec. Tak se chci zeptat jestli nevíte zda to jde zavařit COčkem. Prasklina je v dobře přístupném místě, tudiž by to šlo zavařit přímo na voze, a tak se ptám co vše se musí krom baterie při svařování odpojit, aby nedošlo ke zničení elektroniky a jestli nevíte o někom z Ostravy nebo okolí, kdo by to byl schopen zavařit.
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Tuesday 02 September 2014 - 12:43:18

Ahoj já odnesl parohy do svářecí školy a zaplatil 1000Kč Zatím najeto cca 20tis km a žádný problém. Litinu musí vařit někdo kdo to umí tečka
JardaB
Odeslal: Saturday 21 April 2012 - 07:55:30

Zaletovat prasklinu stribrem (nebo mosazi ale to jsem nemel, pouzil jsem Ag drat s tlustym tavidlem na nerez, prodavaji chladari) a bylo to v cajku.
choze
Odeslal: Friday 20 April 2012 - 22:22:05

Je to docela problem,ale nesmi se ti potrubi skroutit.Musis si udelat pripravek,ty dudy prisroubovat,vybrousit,ohrat a pak zavarit.A opravdu nechat pomalu stydnout.Pak je jeste moznost je zalepit.Neni to na porad,ale skus si neco najit na internetu.
Tomin
Odeslal: Friday 26 March 2010 - 12:26:00

Zdravim,

tak uz me nebavi jezdit s prdicim autem pri kazdem studenem vyjezdu. (Prdi to jen tak 2 min. po nahozeni).

Nemate nekdo prave svody na 2.5 V6 (u spolujezdce) ?
massa
Odeslal: Tuesday 11 August 2009 - 22:10:45

zdarec borci tady je èíslo na èlovìka který mi zaøídil opravu sbìrného potrubí (zavaøení a výmìnu katalyzátoru) na Astøe G 1,6 16V. Urèo víte že je pøímo v motorovém prostoru litinové potrubí vèetnì katu. Bylo to rychle do 3 dnù s 3 mìsíèní zárukou. Byl to profík, protože vìdìl že nestaèí jen zavaøit, ale i srovnat celé potrubí na magnetce (brusce). Øeší to i na dobírku. Mohu doporuèit. TEL: 721930986
Insan!ty
Odeslal: Saturday 23 May 2009 - 10:50:12

Já prasklé svody na X20XEV řešil výměnou za zachovalé starší, které jsem koupil za 2tis v HP Autodemnont ve staříči u FM.. Odkaz
PTichy
Odeslal: Wednesday 20 May 2009 - 11:33:26

Ahoj Oplisté. Tak se mi taky poštěstilo, že mi opět praskly již jednou zavařené výfukové svody u motoru Z18XE. Pro motor X18XE je ND daleko levnější, ale pro tento motor v současné době originál 28.500 Kč. Mám i nabídku z vrakáče na použitý, ale dobrý díl za 10.000 Kč. A nakonec přišel syn s tím, co objevil na netu, že jedna firma z Plzně nový díl za neuvěřitelnou cenu - tak jsem tak zavolal a ono opravdu: nové svody (včetně katalizátoru - jdeo Z18XE) včetně montáže - a světe div se - 12.610 Kč !!! A samozřejmě i včetně záruky 2 roky. Jistě každý ihned pochopí, proč jsem vzal ten nový ND,že? Jinak kontakt, resp. internet adresa na tu firmu je : www. vyfuky-bosal.cz
Hurdy
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 14:36:26

je to na ebay.de v dílech
Richec
Odeslal: Sunday 24 August 2008 - 23:10:52

Nazdar!
Mám ten sam motor ve VeBe r.v.98 a nic takovýho co píšete na litinovém sběrném potrubí napevno připojeno néní. Je to jen kus litiny s dírama !!(a) co se dá koupit samostatně v sadě s těsněním. Robas mě to sehnal za velmi slušný peníz. Tuším že to bylo do 3.tisíc kč. Ale tou cenou už si nejsem moc jistý ?:!: A hlavně nevím kde to kupoval.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1289 sec,0.0842 z toho dotazů.