• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Zimni gumy vs hrebiky v nich
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomis
Odeslal: Monday 09 October 2006 - 15:13:13
Pomalu se nam priblizila zima a ja jsem se chtel zeptat na vas nazor na hrebiky do zimnich gum, nedavno nam poslanci povolili jejich pouzivani. Tak mam ted dilema, zda si dat do stavajicich zimnich gum nechat nastrelit hrebiky, ci ne?
mate nekdo nejake zkusenosti ci rady jaky, kde, ci kolik to stoji a tak? Jak se na tom jezdi, no proste vse k tomuto tematu
Poslední odpovědi
PEPA 1
Odeslal: Sunday 12 November 2006 - 21:44:49

!!! PRODÁNO !!! ANI TO NEBOLELO ?lola
PEPA 1
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 22:49:50

CENA 3000KČ,- TO JE ZAJÍMAVÁ CENA NE. _;
prťka
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 09:53:35

No pepo když se ti nikdo neozval,tak asi nikdo nemá zájem,že ano
Martas
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 09:50:32

Anonymní napsal ...

NIKDO NEPŘEZOUVÁ?
__;


No kdyz jsem kouknul na 3 typy gum (napr. Michelin Alpin A3 195/65 R15 91T) tak jsou v akcni cene o 1/4 drazsi nez treba u Odkaz a to nemluvim o ty normalni preskrtnuty cene ktera je vyssi o 60% !!!
Anonymní
Odeslal: Saturday 11 November 2006 - 09:39:41

NIKDO NEPŘEZOUVÁ?
__;
Anonymní
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 22:55:46

PEPA 1 napsal ...

TAK CHLAPI KDYBY NĚKDO MĚL ZÁJEM MÁM POUKAZ NA ODBĚR ZIMNÍCH PNEU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V CENĚ 6000,- KČ V PRODEJNÁCH PNEUBOX(OBNOVA) Odkaz SAMOZŘEJMĚ KDYŽ CHCETE DRAŽŠÍ TAK SI ZBYTEK DOPLATÍTE. INFO NA MAIL:PEPA.KUC@SEZNAM.CZ JINAK POBOČKY JSOU POCELÉ ČR JUKNĚTE NA INTERNET JE TAM MAPKA _;


CENU SI DOMLUVÍME PO MAILU __;
PEPA 1
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 22:54:10

TAK CHLAPI KDYBY NĚKDO MĚL ZÁJEM MÁM POUKAZ NA ODBĚR ZIMNÍCH PNEU DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU V CENĚ 6000,- KČ V PRODEJNÁCH PNEUBOX(OBNOVA) Odkaz SAMOZŘEJMĚ KDYŽ CHCETE DRAŽŠÍ TAK SI ZBYTEK DOPLATÍTE. INFO NA MAIL:PEPA.KUC@SEZNAM.CZ JINAK POBOČKY JSOU POCELÉ ČR JUKNĚTE NA INTERNET JE TAM MAPKA _;
VGT
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 08:25:11

Souhlas s Yperem. I výrobce píše o těchto pneumatikách "tyre for full snow road conditions" = pneumatiky pro jízdu na zcela zasněžené vozovce, jízda po souvislé vrstvě sněhu. Odkaz (Jen tak na okraj a trošku mimo téma: povšimněte si zároveň, na jakých šířkách pneu jezdí ve sněhu profesionálové závody). Pro ty, kdož to nenašli na dřívějším odkazu- takto vypadá jeden z nových druhů protismykových hřebů, které se vpravují do otvůrků v běhounu pneumatiky Odkaz (nenechte se zmást měřítkem obrázku, celková výška hřebu je cca 8-10 mm).
Čau, Václav GT
Yper
Odeslal: Wednesday 08 November 2006 - 16:11:19

Díky Václave za doplnění _;
Tak a vidíte to pánové, takže tyhle gumy budou samozřejmě i řádove vyšší v ceně! &|
Z toho mi znovu vyplývá, že mám-li zimní gumy, tak bych si musel koupit ještě jedny a pokud tedy nedělám správce rekreačního střediska v Krkonoších, kde tyhle gumy mohu využít téměř 5 měsícu v roce, tak pro nás, co bydlíme jen v podhůří a do hor jezdíme jen očas za zábavou nebo na plackách - Praha a Olmík, tak je to i asi zbytečné! ?lola

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1121 sec,0.0840 z toho dotazů.