• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Údržba imobilizéru na Opel Corsa C r.v. 2001
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jTk
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 09:43:17
Ahoj, mám Opel Corsa C r.v. 2001. Vozidlo má standartní
imobilizér. Chtěl bych se vás zeptat jestli je nutná nějaká pravidelná
údržba imobilizéru? Například je nutná výměna baterky v klíčcích?
Klíčky jsem rozebral a je tam jenom taková plastová tyčinka. Díky jTk.
Poslední odpovědi
marty68
Odeslal: Sunday 28 October 2007 - 09:41:20

Ahoj, koupil jsem si nový klíèek+DO originál od Opel, klíèek jsem nechal nakódovat od kamaráda,ale nepodaøilo se nám sladit dálkové ovládání, nevíte nìkdo jak to sladit. Díky za odpovìï.
Legend
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 09:59:35

Immobilizér a dálkové ovládání jsou 2 odlišné věci. Imobilizér = ta malá černá tyčinka v klíčku, nebo-li čip, funguje na principu magnetického pole, je v provozu jen při zapnutém zapalování Okolo spínací skříňky je cívka, která generuje magnetické pole, tím napájí čip v klíčku a zpětně snímá kód, který vysílá čip. Tento kód vyhodnocuje řídící jednotka motoru a blokuje zapalování, pokud v klíči není čip, nebo pokud nesouhlasí kód. Dálkové ovládání centrálního zamykání v klíčku má běžně 1 baterii (CR2025), která se mění, když se vybije.
JardaB
Odeslal: Monday 23 October 2006 - 09:48:40

Zadna udrzba, jen hlidat, aby se klicky neztratily Je to RFID cip, nema vlastni napajeni - to zajisti vnejsi elmag. pole, proto to funguje jen na malou vzdalenost.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1088 sec,0.0776 z toho dotazů.