• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka :: Re: Cvakání v převodovce.
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
TOMdesign
Odeslal: Thursday 09 November 2006 - 22:05:54
Zdravím všechny. Mám takový problém, že při jízdě mě vychází takový cvakavý zvuk nejspíš od převodovky. Při sešlápnutí spojky cvakání přestane. Nevíte co by to mohlo způsobovat. Je to takový kovový zvuk a nedělá to vždy, řazení jde bez problémů. Lamela a přítlačák jsou nové. Motor X25XE. dík
Poslední odpovědi
Mirezin
Odeslal: Tuesday 14 September 2010 - 19:01:21

Tak to je mi jasne, ale aj tak neviete niekto, kde je možne kupit vnutorny klb a poloos? dik
Martas
Odeslal: Monday 13 September 2010 - 13:23:45

To se ale bavime jeden o voze a druhej o koze ... Vectra B to ma jinak nez Vectra C.
Mirezin
Odeslal: Monday 13 September 2010 - 13:14:08

Dnes som bol v jednej dielni a mechanik povedal, že to asi bude vo vnutoronom klbe- /Tomdesign- presne ako ty/ No ale problem nastal, ked chcel vymeniť vnutorný klb, lebo ten sa proste nevyrába, tak som suhlasil s výmenou poloosi, ale ani tá nieje v ponuke nahradných dielov. Mozte mi niekto poradit, kde by sa dal kupit novy vnutorný klb na vectra 1,8 16V r.v. 2003? Moc vdaka
Mirezin
Odeslal: Saturday 11 September 2010 - 12:22:19

Dik za odpoved. Mne to ale vrci stejne ak idem rovno, tak to asi bude v prevodovke
TOMdesign
Odeslal: Friday 10 September 2010 - 10:05:19

Byly to nakonec vnitřní homokineťáky... ale já jsem tenkrát vyměnil jen jeden, kterej vypadal, že je v prrr a nakonec to byl ten druhej...
Mirezin
Odeslal: Wednesday 08 September 2010 - 20:48:11

Jak to dopadlo s tim cvakanim. Aj mne to presne tak cvaka
TOMdesign
Odeslal: Saturday 03 February 2007 - 18:09:44

TOMdesign napsal ...

Tak jsme vyměnili ještě ty vnější klouby a je klid.


Tak to dalo dva měsíce pokoj a je to tu zas
TOMdesign
Odeslal: Sunday 17 December 2006 - 20:58:22

Tak jsme vyměnili ještě ty vnější klouby a je klid.
Anonymní
Odeslal: Thursday 14 December 2006 - 21:10:46

Martas napsal ...

TOMdesign napsal ...

TOMdesign napsal ...

Tak jsme na to koukali na heveru a nejspíš to vypadá na rozkašenej vnitøní homokinetickej kloub. Teï ho ještì sehnat za slušnou cenu.


Tak jsme vymìnili ten kloub a dìlá to poøád už nevím co s tím.


A kdyz jste meli venku poloosu, zkoukli jste jak vypada, zkusili vule atd ... ?


To lupání se v zatáèkách pøenáší až do volantu. Ještì jsem objednal vnìjší klouby, tak se uvidí.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0598 sec,0.0306 z toho dotazů.