• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér :: Re: Topeni
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
cabaja
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 12:45:24
Ahoj, potrebuju poradit. Mam problem s topenim. Kdyz slapu na plyn, jedu treba do kopce, tak to normalne topi, ale kdyz jedu po rovine a jen lechtam plyn tak to vubec netopi. Kde muze byt problem ? Poradite nekdo prosim ?
Poslední odpovědi
undy
Odeslal: Wednesday 15 November 2006 - 13:28:54

Inak na omege dosť často odchádza radiátor kúrenia/zapcháva sa/mám už tretí/12 rokov/Tiež na voľnobehu nič,ked som trochu vytočil motor tak to kúrilo/topilo/Ale motor mal normálnu prevádzkovú teplotu.
Martas
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 20:59:35

Spatnej termostat ktery je porat otevrenej nebo pootevrenej se da celkem snadno laicky poznat tak ze pri mirne ohratem motoru (pri teplote kdy termostat jeste nema otevrit) jsou vsechny hadice a chladic priblizne stejne teple (voda proteka a postupne se vsechna ohriva) kdezto pokud termostat funguje tak pred chladicem jsou mnohem teplejsi nez za nim.
Tlumex
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 20:53:03

prťka napsal ...

já bych to netipoval..je to termostat...


Prtaku ja amater muzu jen tipovat, su rad ze sem se trefil ?lola
nicmene ja bych nikdy nepoznal ze mam termostat v pytli nebyt zacpy a popojizdeni nevidel bych jak moc dobre ta moje omega topi
prťka
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 16:00:07

já bych to netipoval..je to termostat...a když se hoši ptáte na problém uvádějte motor a typ auta...u každého motoru to může být jinak a u typu auta taky
Tlumex
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 12:59:30

cabaja napsal ...

Budik zustava dole. Teplota na nem nestoupa.


Ja bych to tipl na termostat
cabaja
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 12:51:17

Budik zustava dole. Teplota na nem nestoupa.
JOB
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 12:48:11

Pravděpodobně termostat zůstal otevřenej. Co budík, jakou ukazuje teplotu když to netopí ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1011 sec,0.0676 z toho dotazů.