• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: Svetla AngleEye
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
B.F.G.
Odeslal: Tuesday 14 November 2006 - 21:56:12
Cusik, premejslim o svetlech FK automotive AngelEye ala BMW, nemate je nekdo na aute? Sikla by se fotka popr. zkusenosti se svetelnym vykonem, nedokazu si to moc predstavit na aute a fotku sem nenasel na netu.(ikdyz tam urco nekde je)
Poslední odpovědi
Boulder
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 19:37:31

Jake detaily by to měly být? Mám doma i ty zničený takže kdybys měl cestu kolem Prostějova můžeš se podívat abys věděl co koupit.
B.F.G.
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 18:31:20

Muzes sem pak nejake fotky dat? Popripade i treba nejake detaily? Dik.
Boulder
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 05:27:17

Zdravim a ohledně těch lamp měljsem a mám je na astře f cabrio a jsou v podstatě dva druhy raid HP (měl jsem zničil jsem he o svodidla) jsou to plastovy potvory ale v době kdy jsem je dával na auto jiny neexistovaly. No ma momentálně mám FK a jsou ze skla a paraboly z hliníku kde je vložená čočka a malá parabola ty prstýnky jsou nasvíceny každej 5ti žárovkama a jsou taky ze skla takže dost pochybuju žeby se na nich něco utavovalo jak tady někdo psal. Jo ještě jedna věc vlastně dvě mám v těch čočkách xenony a světlo jak ve dne, a ta druhá u raid HP jsou ony prstýnky nasvíceny 2ma diodama který moc nesvítěj a jsou plastovy, a mně za ně furt otravovali policisté he. jo a ještě něco u FK jdou naklapnout motorky el.naklápění u raid HP(i jom) ani omylem. momentálně mám auto i lampy v lakovně ale až bude můžu poslat fotek kolik budeš chtít
macil
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 01:36:55

Odkaz
macil
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 01:02:16

Odkaz
Odkaz
spodli
Odeslal: Thursday 16 November 2006 - 18:52:08

a co tyhle Odkaz nemá někdo s nima zkušenosti?
Marek
Odeslal: Thursday 16 November 2006 - 11:05:31

HŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ ten odkaz VGT,jen teď nevím na co se mam koukat zda na auto nebo na tu slečnu,asi bych vzal obojí
B.F.G.
Odeslal: Thursday 16 November 2006 - 09:16:26

Napsal mi jeden clovek co mel svetla angel eye od FK automotive na aute svoji zkusenost:
Svetla sem vyhodil po 4rech mesicich. Ty od FK z webu carbonia.cz sou uplne nahovno. Zacaly se vnitrne rozpadat. Taky mely spatne chlazeni. Takze se mi pak svetla za jizdy sama rozsvicela a vypinala. Od toho prehrivani se mi pretavili draty k H7. Za ty prachy spise doporucuju koupit original Xenony na vrakaci cca za 3500 jedno. Jo a taky s nima nebylo v noci nic videt. Vratil jsem se k klasickym ale od Helly. Maj cerny vnitrek ale navíc leskly, takze mnohem hezci.

Tim padem sem otazku koupe vyresil.
VGT
Odeslal: Wednesday 15 November 2006 - 15:40:00

B.F.G. napsal ...
Tak zatim asi nejlepsi foto je tady Odkaz

No, já bláhově myslel, že jde o fotku těch světlometů s technologií Angel Eyes (andělské oči).
Když se tedy nelíbí animovaná fotka rozsvícených světel na Odkaz , tak předkládám jiné …
Odkaz Odkaz Jak ty světlomety svítí (ne oči diváků), tak to se mi nepodařilo zjistit.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0762 sec,0.0494 z toho dotazů.