• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: seřízení času
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Míla
Odeslal: Wednesday 15 November 2006 - 08:38:35
Zdravím Vás,nejde mi seřídit čas na VEBE 2.0i 16" 99 ",podle návodu se má čudl s hodinami držet 2 vteřiny ,až začne blikat čas na displeji a pak zmáčknout čudl s tečkou a čas seřídit.Zkoušel jsem různé kombinace, ale žádného blikání času ani datumu jsem nedocílil.Ví někdo kde je chyba?Předem díky za radu.

Můj e-mail Email
Poslední odpovědi
ziggy
Odeslal: Wednesday 13 December 2006 - 12:25:26

Tie tlacitka na nastavenie hodin nesli ani mne. Pred tyzdnom som rozoberal packu smeroviek (pri navrate volantu mi preblikavali dialkove svetla - uspesne opravene), mal som odpojenu baterku a hodiny samozrejme vynulovane. Nasral som sa, tlacitka som skoro pretlacil do motora a odrazu idu. Navyse sa mi na displeji stratila vacsina mrtvych bodov. Takze na elektroniku plati hruba sila . Chystam sa menit kompletne podsvietenie (nema zmysel nechat tam jeho biedne pozostatky ) , tak to prestriekam Kontaktolom. Problem je asi tam.
RBr
Odeslal: Monday 20 November 2006 - 21:28:00

To Martas: nebude to autem ale modelem rádia. Jak jsem psal, zde vidíš manuál pro vectru -B

RBr napsal ...

.....Připojuji manuál (z tohoto webu) pro vectru-b.


Teď jde o to, která rádio to opravdu umí a které ne.
Takže, pokud koukám ke "konkurenci", tak CDR500 to opravdu neumí. Já mám CCRT700 (tady na mým webu: Odkaz a funguje suprově (ale zase k němu nemám CD měnič )

Jinak jsem čistě náhodou v neděli odpoledne měl odpojenou baterku. Tak čtvrt hodiny. PaK jsem ji připojil, zapnul zapalování, pak rádio. Čas to ukazovalo 0:00 a začalo vyhledávat stanice. Takto si prošlo celé pásmo a pak se vrátilo ke dříve uloženým předvolám. Čas nic. Přepnul jsem stanici na Rádio City a asi za 3 sekundy byl nastaven čas i datum.
Míla
Odeslal: Monday 20 November 2006 - 14:54:07

JOB napsal ...

Já myslím že je to tím že Omega je o dost větší a tak tam mohli zabudovat i hodináře ?lola _;



Já Vás zdravím,vše jsem pečlivě přečwtl a hned vyzkoušel, ale výsledek žádný,ale přesto vám děkuji za rady a pokec.Mám VEBE 2,0i16V CDX rádio originál původní CCRT 700.
JOB
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 19:13:50

Já myslím že je to tím že Omega je o dost větší a tak tam mohli zabudovat i hodináře ?lola _;
Martas
Odeslal: Saturday 18 November 2006 - 19:03:02

Tak jsem na to dneska sel po zpusobu LarryhoE to jest od lesa _;

Zkoumal jsem potme pri rosvicenych svetlech jake symboly umi zobrazit dispaly v me VeBe ktera neni vybavena palubnim pocitacem a ejhle, na display neni ani symbol hodin, ani napis ADS, jak je uvedeno v manualu, takze se domnivam, ze automaticke serizeni hodin umi jen nektera vozidla, napr. vybavena palubnim pocitacem ....
Anonymní
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 18:59:25

Taky neco do mlyna - Opel G Caravan 1,4i 16V s CAR400 s PC - cas se nastavoval sam, OPEL G 1,4i 16V s CAR400 bez PC - jen rucne. Pak se v tom ma nekdo vyznat __;
Koudy
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 16:54:52

To je zajímavý mám VeBe a CAR 400 a ručně jsem to ještě neseřizoval.
Martas
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 14:14:32

Takze dnes jsem jel vratit sluzebni auto (Corsa D), a kdyz uz jsem tam byl zkousel jsem nastaveni automanickeho serizovani hodina na Astre G s CAR400, a na me VeBE s CDR500.

Zkousel jsme ruzne postupy :

Vypnute zapalovani, pustene radio s CR1, postup dle manualu, to same pri zapnutem zapalovani, vypnutem radiu atd ....

Vysledek byl ve vsech pripadech stejny, ani na AG ani na VeBe se volba ADS nezobrazi a vim, ze vsichni uzivatele uvedenych firemnich aut letni a zimi cas meni rucne.

Jeste bych dodal, ze jsem ted posledni dny sledoval display a nikdy me na nem nesvitil udaj ADS, coz je podle manualu potrebne pro nastaveni automatickeho serizovani hodin.
Martas
Odeslal: Friday 17 November 2006 - 08:02:32

RBr napsal ...

1) a 3) - určitě
2) nevím
4) pokud má rádio RDS, bude umět nastavit čas přes RDS
a dodám:
5) musíš mít zapnuté zapalování!

Ale přes všechny napsané zkušenosti uznávám, že může být chyba v tlačítku - to je pak na pos...ní


Me obe tlacitka fungujou, manualne nastavim cas v pohode, jen se mi nedari tam dostat tu volbu ADS (

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0636 sec,0.0313 z toho dotazů.