• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor :: Re: žhavící svíčky
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
lbs
Odeslal: Friday 05 January 2007 - 12:23:37
Zdárek borci,
jak je teď trochu chladněji blbě mi to chytá. Když je motor zahřátej, tak je to OK.
Dá se takhle jednoduše říct, že by to chtělo vyměnit svíčky? Mám kárku přes 3 roky a svíčky jsem zatím neměnil. (je to astra F 1.7TD 96)
Kelly teď má v nabídce nějaký svíčky Starline - Odkaz za slušnej peníz, netušíte někdo jestli je to dobrá volba?
A není pro správný výběr svíček důležitý přesný typ motoru, nebo stačí jak to uváděj v Kelly, že jsou pro Astru, Omegu, Zafiru, Vectru - to jako vůbec nezáleží na roku výroby, to je asi blbost co?
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Sunday 07 February 2016 - 11:57:23

Dobry den mam problem autem normalne sem prijel domu vipnul motor a rano sem nemoh nastartovat jde z vefuku kouř ale auto nechiti motor se toči baterku sem nabil co to muže byt skoušeli sme to rostahnout auto jezdilo zase opet rano nenaskočil
VGT
Odeslal: Monday 15 January 2007 - 10:17:23

2 Yper: Tak žhavicí svíčky 01S492 Brisk Twin (ekvivalent žhaviček Opel 9118201) se už nevyrábějí (nyní pouze Brisk Exclusive). Nicméně mají ještě několik kusů na skladě, cena 212 Kč s DPH/kus. (přecházím na email ...)
VGT
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 22:08:58

Pokud je mají na skladě, tak přes Tábor asi tak za týden pojedu.
Zatím posílám (pro tebe ne, ty to znáš, hlavně pro ostatní čtenáře) odkaz na katalog žhaviček (včetně popisu funkce, obrázků atd ...) Odkaz
Yper
Odeslal: Saturday 13 January 2007 - 14:09:12

2 VGT: díky. _;
VGT
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 15:08:42

Dobrá tedy, vyslal jsem dotaz do výrobního závodu.
Yper
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 14:12:51

2 VGT: ..no ale Ty jsi mi poslal odkaz na ty samé, které jsem našel i já - to jsou ty Exklusiv - mají index "E". Na tom samém řádku, když určuješ druh, typ a obsah vozidla jsou uvedeny i ty Twin a ty nemají ten index "E", ale v žádném katologu je nenajdeš a tak mne zajímalo, zda jsou stejně drahé, protože cena Exklusivů cca 260 Ká bez DPH už je celkem nárošnější - v součtu čtyř, které bych bral asi naráz.
VGT
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 13:06:44

Yper napsal ...
Nemáš někde jejich ceny?

Ano. Poradíme, posloužímééé.
Odkaz Máš pravdu - žhavička pro X20DTL je tam uvedena pouze 01S492E - tedy v provedení Exclusive.
Toto je také jedna z položek, kterou by mohl mít club OCR na skladě, který jsem navrhoval zřídit (zatím bez odezvy).
Yper
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 11:20:41

2 VGT: ahoj Václave, tak jsem se díval na ty české svíčky Brisk a na ty výkonové grafy. Jsem z toho trochu rozpačitý, protože mne zrovna koupě svíček čeká.
Uvažuji o nich, protože kvalita našich svíček, např. zapalovacích je taková, že Brisk se stal tuším už předvloni prvododavatelem do nějaké značky aut, kdy dodává ty svíčky s vícebodovým jiskřištěm.
Nicméně tak trochu mi ty svíčky v tom katalogu od nich haprují, protože já mám zrovna zájem o svíčky Brisk Twin a nikoliv exklusiv, protože ty první jmenované dosahují při žhavení vyšší teploty. Teplota za hranicí větší než 10 vteřin je pro mé startování v mrazech už nezajímavá.
A v tom katalogu navíc mají odkaz jen na svíčky s indexem "E" - a to jsou ty exklusiv. Ty bez indexu "E" - tedy twin, ale se stejným číslem v Etom katalogu tam už uvedeny nejsou.
Nemáš někde jejich ceny?
VGT
Odeslal: Friday 12 January 2007 - 10:04:13

Tak comment už učinil Hery.
Najít někoho, kdo by měl svíčky Brisk Exclusive Odkaz bude asi problém. Tady je trend kupovat co nejlevnější (něco z tropických pralesů) anebo co nejdráž (z Německa či Japonska). Nad českými výrobci se často ohrnuje nos (já osobně svíčky této bývalé firmy PAL - mám benzínový motor - používám).
Má tedy někdo zkušenost se žhavícími svíčkami Brisk Exclusive ??

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1204 sec,0.0924 z toho dotazů.