• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning :: Re: Inspirace na tuning
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
K
Odeslal: Friday 15 June 2007 - 14:26:50
Ahoj, koukal jsem rùzne po netu na stránky, co se venují úpravám Omeg - hledám inspiraci a možnosti - a zjistil jsem, že jich je jako šafránu, respektive se dost blbe hledaj. Možná by nebylo od veci si zde udelat takový malý rozcestník, na kterém bychom si navzájem sdíleli odkazy a podnety týkající se právì tuningu Omeg, na které narazíme na netu. Je to i s ohledem na to, že u nás je sortiment tuning dílù na tuto káru dost omezen, což si myslim, že je ohromná škoda. Doufám, že se to nejak nedotklo Adminù, ale je to ciste z informacního hlediska mezi príznivci této znacky.

No a abych jen neplácal, tak tady je hned první - kolegové s Polska
Odkaz

Nekteré kousky stojí rozhodne za videní. Tak nebojte se toho a hned sem vražte své oblíbené Omega stránky ať i ostatní maj možnost se pokochat a inspirovat.
Poslední odpovědi
qpc
Odeslal: Sunday 06 November 2011 - 21:13:55







vrgadaa
Odeslal: Friday 04 November 2011 - 16:08:39

diky, uz jsem to taky zjistil, ze se nevyndava motor, ale prvodovka, kapalina nevytekla a pedal jde uplne lehonce prstem tam anebo zpet. V noci jsem to uz zavezl mechanikovi a uvidime s cim prijde. Pomocny spojkovy valec uvnitr je pravdepodobne shodny s beckovu radou, tan u pedalu je uplne jiny a na rozdil od becka hodne drahy. Kupodivu jde bez spojky docela dobbre jezdit
hery
Odeslal: Friday 04 November 2011 - 13:52:38

vrgado ten na převodovce to nebude pokažde se pokazil bez vystrahy a vytekla kapalina.jinak vypada jak z bečka.převodovka ven,max 4hod prace.pokažde jsem daval starší.
vrgadaa
Odeslal: Thursday 03 November 2011 - 14:31:48

k te sekvenci asi dojde, pokud se do te doby auto nerozpadne nekdy na jare, az se otepli. Ted to vypada, ze zrusim C26NE, protoze odesla hydraulika spojky, valec se u pedalu koupit neda, jen gumicky a pokud je to ten uvnitr, tak je to demontaz motoru ven a to asi uz nezaplatim
...
Odkaz
...
tady je ta zrudnost Eaton M90 supercharger ala rychle a zbesile, je to na 4. strance odkazu
Odkaz

Jiřik
Odeslal: Thursday 03 November 2011 - 13:10:35

Žádný zrůdnosti na sání jsem si nevšiml, ale všiml jsem si sekvenčního LPG.
Pořád to mám doma v krabici, čeká na Tebe
vrgadaa
Odeslal: Thursday 03 November 2011 - 11:33:17

a koukl jsi i na posledni stranku-co tam nabastlil nahoru na sani za zrudnost?
...
tady je dalsi dukladna rekonstrukce dualramoveho vraku
Odkaz
Jiřik
Odeslal: Thursday 03 November 2011 - 10:45:20

Kdo mě to tady dráždí?!! !!(a)
Myslíš Tvou dálniční známku v mém zpětném zrcátku?

Ne, nechci se hádat, pokud máš rád pohodlnou jízdu a nevadí Ti horší zrychlení, Omega je fajn auto. Samozřejmě že na nějaké dálnici je větší a těžší auto stabilnější ve vyšších rychlostech. Pro mě je důležitá nízká spotřeba a silné zrychlení tak nejvíc do dvou set a na to je prostě Astra nebo Kadett lepší.
vrgadaa
Odeslal: Thursday 03 November 2011 - 10:14:14

dukladny military tuning stare omegy
Odkaz
vrgadaa
Odeslal: Friday 01 January 2010 - 22:43:07

Odkaz
ackova gsi kadet motor a senator cumak

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0691 sec,0.0425 z toho dotazů.