• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka :: Re: studeny automat neskoro preradi+tecie
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
z
Odeslal: Monday 17 September 2007 - 15:18:24
Prosim vas chcel by som sa spytat mam Opel Omegu 2.5v6 96 automat. Pri studenom motore mi nepradi z 1. vysisie pokial neprekocim cca 3500 -3800 otacok potom radi normalne, ale mam pocit ze to zacina trochu trhat pri preradovani (mozno je to v ramci norny). Este mi tecie olej pravdepodobne z olejovaj vane prevodovky cca 1dc 2tyzdne. Mozno to s tym nesuvisi ale sem tam mi malinko kvapne z pridavneho vodneho cerpadla chladiacej zmesi.Skuste poradit co to moze byt a kolko by mohla cca stat oprava. Vopred dakujem za kazdu radu.
Poslední odpovědi
IvanSK
Odeslal: Sunday 23 September 2007 - 12:15:38

ri si tuto stranku je super co sa tyka automatickej prevodovky.

Odkaz
Legend
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 08:05:26

Taky u automatu žádnou měrku nemám. Jak poznám kolik mám oleje v automatu, je někde na boku kontrolní otvor jako u manuální převodovky? (omega 3.0)
mvtechnik
Odeslal: Thursday 20 September 2007 - 07:52:30

mam OB 2,5 V6 sport a ta měrka mi fakt chybí je fakt že spotřeba oleje skoro žádná a jediná kontrola je přes nalévací otvor __; , takže auto nahoru shodit šus plech a a udělat kontrolu "teče nebo neteče"
mates
Odeslal: Wednesday 19 September 2007 - 08:28:43

IvanSK napsal ...

starsie rocniky to mali tu mierku ale potom to prestali uz davat aj ked nerozumiem z akeho dovodu ale bohuzial..

Fakt je ten, že moje bývalá VecA V6 automat tu měrku měla...považuji to za docela důležitou věc, jednak pro kontrolu a jednak pro dolívání oleje při výměně...mno a teď už tam není...co bysme chtěli, inu Opel
silverghost
Odeslal: Tuesday 18 September 2007 - 16:20:20

mates napsal ...

Mno...já mám OmeBe 2,5 V6 r.v. 96 a žádnou měrku oleje na automat tam nemám... ...takže až ji najdeš, tak mi napiš kde .



...a já mám zase pro změnu VeBe 1,8i 16V 97 manuál a taky tam žádnou měrku nemám, natož automat . Popisoval jsem jen závadu na předchozím autě-byl to Scorpio .Ale jinak symptomy stejné - diagnóza podobná A ta měrka tam teda byla a byla, heč
IvanSK
Odeslal: Tuesday 18 September 2007 - 15:44:00

starsie rocniky to mali tu mierku ale potom to prestali uz davat aj ked nerozumiem z akeho dovodu ale bohuzial..
mates
Odeslal: Tuesday 18 September 2007 - 11:30:49

Mno...já mám OmeBe 2,5 V6 r.v. 96 a žádnou měrku oleje na automat tam nemám... ...takže až ji najdeš, tak mi napiš kde .

silverghost
Odeslal: Tuesday 18 September 2007 - 10:41:44

undy napsal ...

súhlas s Matesom.Aj ja som to čítal,je to ozaj tak.

Ještě jsem si vzpomněl na jednu věc - podívej se na měrku oleje, jestli na ní nejsou bublinky. Musel jsem jednou nouzově dolít olej no-name a začalo mi to pěnit , asi měl jinou specifikaci a pak to škubalo teda děsně - takže šel všechen olej ven a nový dovnitř. Ty bubliny dělaly paseku v kanálcích. Jestli jsi viděl rozdělaný automat, tak budeš vědět o čem mluvím. _;
undy
Odeslal: Tuesday 18 September 2007 - 10:17:45

súhlas s Matesom.Aj ja som to čítal,je to ozaj tak.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0610 sec,0.0321 z toho dotazů.