• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: repro do plata
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
pan.malina
Odeslal: Tuesday 09 October 2007 - 19:13:05
zdravim.Uvazuju o tom ze bych misto zadnich repraku dal nejaký lepší ovaly do zadniho plata.Problem je, že mam VB sedan,takže asi budu muset kuchat ten plech co tam je.A chtěl jsem se zeptat jestli někdo má s tímto přímo v sedanu zkušenosti-jestli je to hodne náročný nebo ne,a hlavne jestli to nedrnčí ten plech nebo přímo to origo plato co tam je, když tam dam repro s kvalitnima basama.Tak diky predem za odpovedi
Poslední odpovědi
TOMDESIGN.
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 17:31:32

tomik-tomik napsal ...

to co tam máš koukám na fotkách..je zajímavý řešení...akorát třeba pro mě dost neposlouchatelné...protože prostě freeairových reproe moc nedělá....a navíc basák tím strašně trpí protože před membránou se mírně přetlakovává a k sedačce a můžeš při větších výkmitech mírně připálit civku...ale ty ovály do plata doporučuju po odraze od zadního skla si akorát nastavíš zpoždění u lepších radií a pak koncert jak .....na sraz přijedu Mkem ke sem udělal něco podobného jako kdysi ve vectře...tak jenom ...jak to poslouchám já.....sice QPC říká něco o rachotu ?lola


No nevím jestli moc nedělá .... Já jsem z toho nahluchlej už dost. ?lola
tomik-tomik
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 15:57:51

to co tam máš koukám na fotkách..je zajímavý řešení...akorát třeba pro mě dost neposlouchatelné...protože prostě freeairových reproe moc nedělá....a navíc basák tím strašně trpí protože před membránou se mírně přetlakovává a k sedačce a můžeš při větších výkmitech mírně připálit civku...ale ty ovály do plata doporučuju po odraze od zadního skla si akorát nastavíš zpoždění u lepších radií a pak koncert jak .....na sraz přijedu Mkem ke sem udělal něco podobného jako kdysi ve vectře...tak jenom ...jak to poslouchám já.....sice QPC říká něco o rachotu ?lola
TOMdesign
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 12:58:41

Tomin napsal ...

Prave ze to moc nezabere. Kdyby se mi podarilo tam dat dva mensi a jeste k horni hrane abych pod ne mohl soupnout prepravku, atd., byl bych nadsenej.
Viz moje foto Odkaz
Mam tam MP3ku postavenou z PC.



Je to jako Bondovský kufřík.

Akorát to chce mít přímo proti skivaku a mít sklopenou opěrku, pak to hraje o 100% líp než se zevřeným skivakem a to jsem ještě oddělal ten krycí plast a je tam jen ta samotná opěrka, která se dá samozřejmě zaklopit. _;

Jinak na převoz věcí to nějak moc nevadí, zrovna včera jsem tam vezl 5 malých přepravek s jabkama. ?lola
Tomin
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 12:19:13

Prave ze to moc nezabere. Kdyby se mi podarilo tam dat dva mensi a jeste k horni hrane abych pod ne mohl soupnout prepravku, atd., byl bych nadsenej.
Viz moje foto Odkaz
Mam tam MP3ku postavenou z PC.
TOMdesign
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 10:41:04

Tomin napsal ...

Teda, Vectru si nekoupim. Spotreba 4.5l/hod na miste a jeste ta socialni vybava !
To nema ani rizeni topeni pro kazdou stranu zvlast.

Ted vazne - to tvoje reseni se mi dost libi. Ten akustickej zkrat pres vetrani si neresil ? Nebylo potreba ?
Jak hodne to tam "fuci" u oken na zadnim platu ?



Jezdím většinou sám, tak nepotřebuju řízení topení pro každou stranu zvlášť. ?lola ?lola

Jinak ten akustickej zkrat nebylo potřeba řešit, protože je tam ten plech zespoda, je vidět i na tý fotce a není tam přímý přístup k tomu odvětrávání. Je to dobrý v tom, že to moc nezabírá kufr.
Tomin
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 09:41:18

Teda, Vectru si nekoupim. Spotreba 4.5l/hod na miste a jeste ta socialni vybava !
To nema ani rizeni topeni pro kazdou stranu zvlast.

Ted vazne - to tvoje reseni se mi dost libi. Ten akustickej zkrat pres vetrani si neresil ? Nebylo potreba ?
Jak hodne to tam "fuci" u oken na zadnim platu ?
Anonymní
Odeslal: Thursday 11 October 2007 - 09:02:26

qpc napsal ...

TOMDESIGN. napsal ...

Pár foto pro ilustraci.
FOTO1
FOTO2
FOTO3

_;


zajímavé řešení,to by mě zajímalo,jak jsi to celé ukotvil aby to drželo tu váhu i protitlak subáče...Jo a co ta spotřeba na dispay? 4,5/hod?



To jsem akorát nstartoval, tak byl zaplej sytič.
qpc
Odeslal: Wednesday 10 October 2007 - 23:08:59

TOMDESIGN. napsal ...

Pár foto pro ilustraci.
FOTO1
FOTO2
FOTO3

_;


zajímavé řešení,to by mě zajímalo,jak jsi to celé ukotvil aby to drželo tu váhu i protitlak subáče...Jo a co ta spotřeba na dispay? 4,5/hod?
TOMDESIGN.
Odeslal: Wednesday 10 October 2007 - 21:26:16

Pár foto pro ilustraci.
FOTO1
FOTO2
FOTO3

_;

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0519 sec,0.0226 z toho dotazů.