• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: vymena žiarovky ??? Astra H
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
jurikam
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 18:16:08
Zdravim ... kto poradi ? ako sa dostať na predných svetlometoch Astry H ku žiarovkam (halogeny).? dá sa vyhodiť celá parabola alebo sa musí odmontovať filter vzduchu a na druhej strane bateria ? kto mi poradi ? ? ? mam s tym problem ...
Poslední odpovědi
Jerry
Odeslal: Monday 09 May 2016 - 23:59:35

šikula
Anonymní
Odeslal: Wednesday 02 March 2016 - 17:27:35

Tak jsem menila dnes zarovku jako nezkusena amaterka pres podbeh 20min. Obrnet se trpelivosti,hruza ale dala jsem to. Chlap to zvladne za par minut.
Jerry
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 21:25:52

Tady máš seznam a sestavu _;



jurikam
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 21:04:56

Ok ...uz sa mam na co tesit.... rezervujem si na to pre istotu celu sobotu... este keby som vsak vedel ake tam ide ziarovky...poradte kde by som tuto info zohnal ?? (zoznam velkosti a typov ziaroviek na moju astru H ??? ) kdŽe nemam manual ani navod na obsluhu.... (
Martas_
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 20:18:11

Kolo staci vytocit, ono asi jde jako u vseho o to aby se to cloveku jednou povedlo, ale odspodu naslepo delat cokoliv jde blbe ...
z0diaC
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 20:13:34

no myslím,že jelikož musíš přes podběh,tak bude potřeba aspoň sundat kolo ..... zachvilku budem při výměně oleje sundavat výfuk,pač bude bránit povolení výpustného šroubu ?lola
Jerry
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 20:11:55

Nevím jak vypadá Hčko pod kapotou ale nemusím asi ani říkat jak dobře se mnění xenony v tomhle
Někde asi soudruzi z NDR udělali chybu (

Martas_
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 19:30:36

Nerikam ze musis do servisu, leze se tam skrz ten podbeh ....
Luke
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 19:27:12

To mi chcete řict, že u Hčka musíš se žárovkou do servisu? Zase nějaký stupidní konstruktérský výmysl? To je prý jako u Superba kde se snad musí sundat i přední nárazník... to nemám ověřené, ale slyšel jsem to. Bláááázinec !
Martas_
Odeslal: Sunday 04 November 2007 - 18:47:59

V podbehu jsou takovy jakodvirka, ty otevres a pekne odspodu. Ale preju pevne nervy, ja se na to vykaslal po 20 minutach a nechal to udelat v servisu.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0614 sec,0.0183 z toho dotazů.