• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Podsviceni ovladani svetel
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Tomas
Odeslal: Tuesday 22 January 2008 - 00:09:25
Ahoj vsichni.
Po rekonstrukcich uz mam svoji corsicku uz skoro tak, jak si predstavuju. Jelikoz jsem menil vetsinu zarovek v palubce, vrta mi hlavou, zda je vypinas svetel (a vnitrniho osvetleni) podsviceny nebo ne. Ani v knizce, ani nikde na internetu jsem nenasel jak ho rezobrat, nicmene ve schematu je zarovka kreslena, Tak nevim - spoleha se na to, ze neni mozne vypinas rukou minout, nebo skutecne sviti a jenom nemuzu najit zarovku? Menil ji nekdo?

Predem diky - Tomas
Poslední odpovědi
jerris
Odeslal: Saturday 14 March 2009 - 17:10:53

Èau Opláci, mám combo r.v. 98, takže ,,b", pøi otoèení klíèku mi tachometrová ruèièka pulzuje? Pøed tím to nedìlalo. Èím to je ,èím to je. Dík za radu.
tomas
Odeslal: Sunday 10 February 2008 - 21:56:35

Diku vsem za reakce.
Jedna se o Corsu B '93 a podle vasich odpovedi budu hledat misto se zarovkou na tom osklivem zelenem bloku spinace Palubni zarovka v plastu se zamkem na 90° tam podle vseho neni - a nebo je potreba cely blok jeste nejak rozebrat?
qpc
Odeslal: Wednesday 23 January 2008 - 17:37:09

hm,parádní...
z0diaC
Odeslal: Wednesday 23 January 2008 - 13:05:45

řekl bych,že je to podsvícené bílou LED a jen za ručičkama dané červené LEDky ... mě se to líbí ....
Yper
Odeslal: Wednesday 23 January 2008 - 12:10:18

Vypadá to hezky. To je děláno změnou fólie a bílým podsvícením a nebo co barva, to jiné podsvícení? Nevíš?
z0diaC
Odeslal: Wednesday 23 January 2008 - 11:55:42

kurnik ... taky se chystám ...nedávno jsem měnil žárovky na podsvícení budíků,tak jsem to tak zběžně omrkl ... já bych volil tuhle variantu - ale to už zabíháme do podsvícení všeho - to už je na nový thread

Yper
Odeslal: Wednesday 23 January 2008 - 08:20:44

2 QPC: nee, neci. Kdyby jsi bydlel tady někde okolo, tak není problém, ale je to práce na jedno celé odpoledne. Nebo kdyby jsi měl tenhle box náhradní, tak by se dalo uvažovat, že by jsi m ho poslal a já Ti ho za nějaký čas poslal zpět upravený.
2 zOdiaC: ....já tam dal oranžovou proto, abych "nějak" odlišil tlumená světla od zelené barvy obrysových a taky proto, protože jsem neměl už ani bílou nebo zelenou či modrou diodu.
Bílou jsem použil pro osvětlení nuly - po zapnutí klíčku a červeně mám podsvícen celý box.
Jinak podsvícení boxu se samozřejmě nerozsvěcí při režimu zapnuté automatiky - ve dne je to zbytečné. _;
Až bude čas, tak se s Palicem chceme vrhnout na podsvícení budíků. U mne chci použít kombinaci bílé-modré a červené.
qpc
Odeslal: Tuesday 22 January 2008 - 16:17:20

když tak na to Ypere koukám,nechceš mě také udělat tu barevnou hudbu na přepínači? Jinak chválim..
z0diaC
Odeslal: Tuesday 22 January 2008 - 14:09:20

njn - svítí to naprd ... místo té žluté LEDky už tam mám bílou diodu ... ještě se chystám na ty tlačítka - respektive vypajcovat z tama ten světlovodič ...
u Corsy se tohle řešit nemusí ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0689 sec,0.0367 z toho dotazů.