• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: CD changer
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Delfin
Odeslal: Tuesday 29 January 2008 - 23:25:38
Nazdárek, vlastním Opel Vectra B, r.v.2000, mám v něm autorádio origo, ale na kazety. Známý mi nabídnul ke koupi CD charger a položil mi otázku, mám-li tam kabel na jeho zapojení. To já nevím, ví to někdo prosím. Děkuji

Poslední odpovědi
pepik
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 14:33:12

Když už zde někdo řek že to nejde....
Kouknul někdo z vás na stualarm.cz .? Zde jíž tyto stránky mnohokrát zmiňované.
Je tam adapter na org autoradia mimo jiné i na Opela. sice komunikuje jen se Sony měničem, ale lepši než drátem do oka.
Cena cca 2,500,-
Delfin
Odeslal: Monday 04 February 2008 - 11:00:23

Ještě jednou díky. Asi to nedopadne - nemůžu nutit majitele funkčního auta aby si kvůli mě rozvrtal elektroinstalaci. D.
JardaB
Odeslal: Sunday 03 February 2008 - 07:40:49

Jinak s tim kabelem trosku bacha, aspon co jsem zkoumal u minule Laguny, byvaji tam dost rychle digitalni signaly, takze kouknout i na strukturu kabelu (kroucene resp. stinene vodice zachovat). Zvlast pokud to bude skrz cely auto.
Delfin
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 23:25:19

Kupovat nové rádio se mi vážně nechce, navenek to vypadá, že je v autě staré rádio (kazety) a zloději si daj pokoj. Proto jsem chtěl to CD řešit changerem. Koukám, že jsem si pěkně nas...l do bot. No uvidím, pokud bude ochotný to štípnout a prodloužím, zapojím (spájím) a bude to fungovat, budu nad míru spokojenej:-)
Chlapi díky....
Koudy
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 11:20:38

JardaB napsal ...

A neni lepsi koupit novy radio - ja mam za 3500 SD, USB, MP3, BT-HF a jsem happy. Puvodni changer vozim v kufru jako zatez


Souhlasím s JardouB, taky jsem to řešil, ale při koupi použitýho rádia jsem na to dojel. Koupil jsem VDO 2304 + kabel za 190,- , aby mi fungoval display a ovládání volantu, umí to MP3 a má to skvělej zvuk za 3432,- v MOLPIRU Olomouc.
A ve VeBe to vypadá takhle:


Legend
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 10:50:38

Ono vytahat ty kabely z původního auta nebude jednoduché, je to přimotané do elektrosvazku palubní desky. Nejlepší je vzít z toho auta rádio, měnič, štípnout konektor od cd měniče a kabely potom prodloužit (třeba spájet páječkou a přes pájené spoje dát tepelně smršťovací bužírku) a pak koupit 5 pinů do ISO konektoru, dozapojit zbytek kabelů a je to.
JardaB
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 08:26:43

A neni lepsi koupit novy radio - ja mam za 3500 SD, USB, MP3, BT-HF a jsem happy. Puvodni changer vozim v kufru jako zatez
Delfin
Odeslal: Friday 01 February 2008 - 22:51:03

ten kabel je ve svazku s těma dalšíma anebo je zvlášť? Jde o to, že celý svazek ve funkčním autě kvůli mě asi rozvrtávat nebude:-(
freez
Odeslal: Friday 01 February 2008 - 21:28:15

Kabel mezi radiem a changerem přehoď taky , pokud ho už ten tvůj kolega nebude potřebovat a dá ti changer i s rádiem tak vem i kabel a máš to bez starostí .

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0881 sec,0.0516 z toho dotazů.