• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: philips ccrt 700
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Bomega
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 09:56:22
cau vsichni,mel bych prozbu,mam moznost koupit si do omegy origo radio philips ccrt 700 a zajima me,zda me bude fungovat normalne ten tel.co ma zabudovane.jestli to proste staci pouze pripojit a vse jde,nebo se musi neco upravovat.diky !_;
Poslední odpovědi
mirek
Odeslal: Monday 15 November 2010 - 19:20:00

Zdravím, všechny Opláky. Nechci zakládat nové vlákno, myslím že můj dotaz je částečně podobný. Tedy mám dotaz co je vše potřeba udělat při výměně rádia za rádio s telefonem. V OC Caravan mám originál CCR 2006 a zabudovanou HF sadu Nokia Cark-91a chci tam místo toho dát CCRT 2008 s telefonem. Musím měnit displej? teď tam mám ten velký složený z bodů. Stropní světlo má na bocích cca 8mm průměr černé mřížky - jsou to mikrofony? Jak je to u Caravanu s anténou? Mám na střeše prut, to je k telefonu a nebo k radiu? Originál antena rádia u limuzíny je v zadním okně u Caravanu taky? Dík za rady.
TOMdesign
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 19:09:11

Taky jsem měl origo CCRT 700 i s cd, ale moc to nehrálo, tak to šlo z domu.
Legend
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 18:29:38

No jo, na mikrofon jsem zapomněl. Tak ten je originálně vestavěný ve stropním osvětlení, tak bude nejlepší když se povede sehnat osvětlení s mikrofonem (z Omegy C), ale šel by použít asi i kdejaký jiný z nějaké handsfree sady.
TOMdesign
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 18:18:27

Taky jde o to, aby tam měl mikrofon, ne?
Legend
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 10:43:56

Rádio i telefon bude fungovat hned po připojení, jen si dej pozor když ho budeš kupovat, tak musíš ještě dokoupit konektor k telefonní anténě, ten se jako nový nedá koupit (jedině s celým svazkem elektroinstalace za několik tisíc) a na vrakovištích ho taky skoro nikde nemají, měly ho jen rádia s navigací a telefonem. Také bude potřeba jiná anténa, musí mít 2 výstupní koaxiály, jeden pro příjem rádia, druhý pro telefon.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0696 sec,0.0325 z toho dotazů.