• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika :: Re: Zapnuti okrajovych světel
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Karell
Odeslal: Saturday 02 February 2008 - 12:36:39
Zdarec, prosim Vas o radu jak se na astře daji zapnout jen leve svetla parkovaci, např při stani u cesty, kdyz je vyply motor, nemohu na to prijit? Diky
Poslední odpovědi
lesak
Odeslal: Monday 30 December 2013 - 13:58:31

Zdenku děkujeme za odpověď ale podívej se na datum kdy byl dotaz napsán (2008),takže asi už odpověď nebude aktuální.
zdenek
Odeslal: Sunday 29 December 2013 - 15:38:12

Karell napsal ...

Zdarec, prosim Vas o radu jak se na astře daji zapnout jen leve svetla parkovaci, např při stani u cesty, kdyz je vyply motor, nemohu na to prijit? Diky

udělaš to jednoduše nech po vypnuti motoru zaplý blinkr na ktere straně chceš aby ti svítila parkovačka
Colommbo
Odeslal: Friday 07 September 2012 - 08:07:56

Moje Omča (FL) je chytřejší než já, tož mi signalizuje po vytažení klíče ze spínačky a otevření dveří i ten nechtěně zapnutej blinkr, reaguje to prostě na rozsvícený jakýkoli světla, byť i jen na jedné straně...
nocturne.op.15
Odeslal: Friday 07 September 2012 - 07:54:44

Jo, na rozsviceny svetla to bzuci uplne normalne kdyz otevru dvere. Na klicek v zapalovani nebo vyhozeny lbinkr uz ne...
Martas
Odeslal: Friday 07 September 2012 - 07:36:38

A bzuci ti to kdyz nechas zapnuty svetla nebo klicek v zapalovani a otevres dvere ?
nocturne.op.15
Odeslal: Friday 07 September 2012 - 07:25:33

Pres noc bych se nebal. Ale co pres vikend? Pres tyden? Ted uz o tehle "uzitecne" funkci vim, dam si pozor, ale stejne bych se ji radsi zbavil...
Stepo
Odeslal: Friday 07 September 2012 - 06:50:37

No pokud Ti vymlatily baterku jen 2 obrysovky, zacal bych shanet novou, pripadne merit dobijeni.
Pres noc to v pohode musi prezit a rano nastartovat, odber tech 2 zarovek neni nijak zavratny a rozhodne ne livkidacni behem par hodin pres noc.
nocturne.op.15
Odeslal: Thursday 06 September 2012 - 22:16:39

Signalizuje svetla, blinkr mi nezapiska...aspon ta moje.

A malem jsem ji nakopal predevsim proto, ze nenavidim kdyz si ze me technika dela humory nebo nefunguje - a tohle vypadalo jako opravdovej naschval nez jsem prisel na to, ze jsou za tim prave blinkry ,-)
Colommbo
Odeslal: Thursday 06 September 2012 - 22:10:20

Mno, jednak to Omega normálně signalizuje zvukem a druhak si to máš hlídat, abys do ní příště nemusel kopat, nezaslouží si to, brachu. Nakopat by asi potřeboval někdo jinej... !frr

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0414 sec,0.0149 z toho dotazů.