• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: [hlasování] Autorádio přestalo načítat CD
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Petr
Odeslal: Wednesday 05 March 2008 - 12:10:59
Dobrý den,

před pár dny mi z ničeho nic můj Sony Xplode přestal číst CD, nebere ani MP3, ano klasiku audio, funguje jen rádio. Strčím tam CD, chvilku se ho to pokouší načíst, pak to vyplivne Error a CD jede ven. Má smysl použít nějaké čistící CD, nebo je to na rozebrání a ruční vyčištění ?
Poslední odpovědi
Pepr
Odeslal: Tuesday 14 April 2009 - 15:31:15

Zdravim všechny přítomné,
mám problém s CDNC 2015. Před časem mi přestal CD changer číst pálená CD a teď mu už nechutnají ani originálky. Bohužel mi už občas s palenýma CD zastávkuje i CD mechanika u radia (navigace). tak mám dotaz, co stím? V changeru čistící CD nepomohlo. Máte někdo nějaký nápad jak vyčistit a nepoškrábat?
Petr
Odeslal: Monday 24 March 2008 - 22:08:02

Tak jsem po dlouhem upeni pro poslouchani ,,hitovejch" radii zkusil vlozit opet cd a uz to konecne normalne cte a zase to slape... Uz nekolik dnu. Tak to snad vydrzi
Yper
Odeslal: Wednesday 05 March 2008 - 13:02:26

Na mém Kenwoodu tvoří cd mechanika samostatnou jednotku odpruženou na jedné straně vzduchogumovými silenty a na straně druhé je závěs přes pružiny a to je vložené do rádia a spojené plochou páskovou propojkou s deskou rádia.
Rozebrání je velmi jednoduché, ale myslím si, že Tvá závada může být tzv.hrubšího zrna - když nic nepřečte.
Ale zkus to vyčistit a uvidíš.
Nejčastější poruchou bývá rozhozený posun čtecí hlavičky.
Martas
Odeslal: Wednesday 05 March 2008 - 12:41:14

Postavil bych to obracene, napred to zkus vycistit pomoci cisticiho CD - pokud dojde k alespon nejakemu zlepseni muzes to potom zkusit rozebrat a vycistit rucne (cisteni CDckem trva minutu). Pokud to nepomuze neresil bych to resp. hledal bych zavadu v optice coz znamena to radio vyhodit a koupit jiny (vzhldem k cene dilu).
Lhex
Odeslal: Wednesday 05 March 2008 - 12:37:43

obecně můžeš nejdřív skusit čistící CD (mě ale snad ještě nikdy nepomohlo), a pak jak to bývá u všech CD mechanik - ztvrdlé a prokluzující gumičky, vyklepané šroubky, naštěstí pokud se k mechanice dostaneš rozebrání už většinou nebývá složité.

vlastně ještě bych se tam škvírkou zkusil pořádně podívat, jestli tam třeba není kousek papíru nebo tak

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0589 sec,0.0231 z toho dotazů.