• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: motor kadett
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
maros
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 10:48:01
Zdravím všechny.Chtěl jsem se zeptat ohledně problému který mi vznikl.Mám Kadetta 1,6i s motorem C16NZ a podařilo se mi vyjet nádrž do sucha a teď po nalití 20l benzínu to nechce jet.Už jsem vyměnil palivový filtr,protože tam byl už dlouho.K motoru palivo jde,ale nechytne to.Neví někdo co by to mohlo být?
Poslední odpovědi
VGT
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 13:27:28

No a kolik tlaku tlačí čerpadlo? Pokud nemáš manometr, tak zkus kolik litrů čerpadlo načerpá za jednu minutu.
Vstřikovací ventil otvírá (stříká)? Není třeba v něm (ve vstřikovači) nějaká nečistota? Dostává vstřikovač impulzy z ECU?
maros
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 11:59:38

To jsem taky zkoušel,relé je v pořádku a když ho propojím tak čerpadlo jede v kuse.Při startování jede v pohodě.
VGT
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 11:55:07

Že to "plive benzín" -- to je málo. Čerpadlo má dávat tlak 0,9 Baru.
A například u mého motoru (mám tedy jiný typ) čerpadlo běží jen když ECU dostává impulzy z čidla otáček klikového hřídele. Takže při zkoušce vlastního čerpadla se to může jevit v pořádku a při zapojení dle předpisu nemusí čerpadlo vůbec běžet (např. kdyby bylo špatné relé čerpadla paliva). To ber při svém zkoušení také v úvahu.
maros
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 11:37:32

To jsem zkoušel benzín to plivalo,když jsem odpojil hadice u motoru a zapnul klíč.Měl jsem tam jen dolitých 10l a trochu to vynechávalo,tak jsem ještě 10l přidal a stejně to nejde nastartovat a benzín do motoru jde.
Legend
Odeslal: Saturday 08 March 2008 - 11:33:00

Co mě napadá, tak možná mohlo umřít palivové čerpadlo, tím jak bylo bez benzínu (současně se tím benzínem chladí a částečně i maže), tak to bych zkontroloval. Zjisti která pojistka je od palivového čerpadla a připoj na něj napětí za akumulátoru, tím zjistíš jestli funguje.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1541 sec,0.1196 z toho dotazů.