• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér :: Re: kapota astra f
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
folda
Odeslal: Saturday 12 April 2008 - 16:24:28
ahoj lidićky mam problem mam astru f a nevim co s tim, nevim předchozi majitel co dělal ale předek mi nelicuje jeden blatnik levy a kapota neni přesně uprostřed nad světly koukal jsem podkapotu tam jsou 4 šrouby ale ta kapota jde jen do předu a do zadu , ja bych potřeboval štelovat do strany mužete poradit jak tu kapotu vystředit potom bych si doladil i ten blatnik/shrnuto kapotu do leva blatnik u blinkru taky krapet do leva cca5mm možna o něco vic/
Poslední odpovědi
Martas
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 18:02:58

A o cem se tady celou dobu bavime ?

Ze pokud se ti nesjizdej gumy a jezdi to "normalne" tak to nemas resit. Pokud budes mit na kazdy strene jinej rozvor, tak ver tomu ze levnejc vyjde koupit jiny a to i podstatne novejsi auto nez to tahat na stolici s naslednou mozna i vymenou plechu a lakovanim.
folda
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 17:55:59

hned zitra to změřim ,a mužu mit ještě posledni dotaz kdyby to stejny nebylo jak se to zpravy? Na opeastra clubu jsem četl někdo tam mněl tennto problem a v servisu mu prej řekli ať se na to vykašle pokud to nesjiždi gumy a nedelato nějaky bordel
Martas
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 17:15:05

Asi jediny co muzes svepomoci zmerit je rozvor, zmer stred nebo kraj naboje predni - zadni kolo na jedne a pak na druhe strane. Astra nema torzni tyce takze na obou stranach by mel rozvor byt totozny.
qpc
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 17:10:20

no,jestli ti on nechtěl dáv větší účt.Tohle auto by asi laserem projít bez závad nemělo..
folda
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 16:54:52

no na te laserove geometrii jsem byl cca něco přes rok ale pamatuju se že mněl obrazovku na ni obě napravy 4 kola jakoby pudorys a svitili červeně a on šteloval až svitili zeleně tak to nějak bylo a ty čidla daval myslim na všechny kola tedy
Martas
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 16:40:59

Zalezi na tom co to bylo za geometrii, nekde meri jenom sbihavost predni napravy, nekde i odklon, nekde i zadni napravu a nekde vzajemnou polohu jednotlivych kol ... V pripade prvni a druhe by to poznat nemuseli.
folda
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 16:35:18

ještě jsem se chtěl zeptat byl jsem na geometrii a tam by hnuti poznali ne?
Martas
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 16:34:09

Hele kdyz to mas takhle sisaty tak proti kastli nemuzes merit nic, jedina moznost je laserova geometrie kdyz se "cidlo" dava na kazdy kolo tam ti tohle vsechno zmeri, ale jestli se ti nic nesjizdi tak se na to vykasli.
folda
Odeslal: Monday 14 April 2008 - 16:30:22

Martas pravě jsem se vratil z parkovišté byl jsem si něco ověřit ohledně toho hnuti bo se mi nezdala vzdalenost kola od blatniku ten nelze brat moc važně tak jsem měřil od začatku prahu a rozdil cca 1,5cm od druhe strany to ale tak hnuty byt nemuže že ne když auto jezdi bez problemu nestahuje, dalo by se to nějak poznat na ramenech nebo tak celkem mam obavu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0879 sec,0.0596 z toho dotazů.