• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Motorek naklápění světlometů
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
hoky
Monday 08 September 2008 - 11:02:54 Citovat
Host
Prosám o radu jak vyndat ,motorky světlometů, ze světel.
Otočím ho v a podaří se mi ho uvolnit ze světla, ale nejde mi vyndat ta tyčka z paraboli jak na to?
Díky moc, jsem bezradnej
Vraňoch
Monday 08 September 2008 - 11:20:25 Citovat
Host
nevim jestli je to u tohohle auta nejaka specialita, ale byva tam bud namacknuty kulovy kloub (= mirnym nasilim vytahnout) nebo z boku nasunuta vidlicka (= vyhaknout do nektere strany)
hoky
Monday 08 September 2008 - 12:28:55 Citovat
Host
Díky za typ, ale mírné násilí jsem zkoušel, i větší a bez úspěchu a bohužel žádná závlačka tam není, nevím co stím .-(
Martas
Monday 08 September 2008 - 12:30:27 Citovat
Host
Je to Corsa A, B, C, D nebo Combo ?
hoky
Monday 08 September 2008 - 12:43:30 Citovat
Host
B - combo
Ale jsem myslel že je to u všech oplů, stejně starých aut stejné, vectra to má jinak ?? :-/
Martas
Monday 08 September 2008 - 12:51:07 Citovat
Host
Podle katalogu by u Corsy B zadna "pojistka" byt nemela tazke trocha nasili ....



hoky
Monday 08 September 2008 - 13:14:40 Citovat
Host
Hm hm dobře tak já zaberu více, díky za info, aspoň vím ž to nějak nedrží
Díky
Vraňoch
Monday 08 September 2008 - 13:19:09 Citovat
Host
Podle toho obrazku je na konci tycky motorku kulicka. To znamena, ze je tam bud normalni kulovy kloub (v parabole by mela byt "misticka", pak by se to melo silou vycvaknout smerem podel tycky nebo nejakym kroutivym pohybem) nebo je ta kulicka zboku zasunuta do nejake trubicky s drazkou (podle me pravdepodobnejsi), pak by to znamenalo do te srany vyvliknout. Kdyz ten motorek vycvaknes z bajonetu a povysunes ven, tak by tam melo byt trosku videt, kam ta tycka vede a jak je s parabolou spojena, ne?
hoky
Monday 08 September 2008 - 13:23:49 Citovat
Host
Hm hm koukám že když to povycvaknu a trochu vytáhnu tak tam je vidět ho*no
Chjo a skouším sílu
Nic

Tak budu muset vyndat světlo to to zase bude svítit do pr... až to tam dám spět, taková blbost, chjo .
iopkek
Monday 08 September 2008 - 13:29:18 Citovat
Host
hoky napsal ...

Hm hm koukám že když to povycvaknu a trochu vytáhnu tak tam je vidět ho*no
Chjo a skouším sílu
Nic

Tak budu muset vyndat světlo to to zase bude svítit do pr... až to tam dám spět, taková blbost, chjo .


No, když jse něco podobného řešil na Vectře, tak jsem se nas.al a do plastu jsem si vyvrtal z boku světlometu 10 mm díru, abych na to dovnitř viděl, pak jsem ji zatmelil. Bo tam u Valeo (v mém případě) je to k zasunutí zboku a ne a ne se trefit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1684 sec,0.1367 z toho dotazů.