• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autokozmetika SIMONIZ
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Adrián
Friday 19 September 2008 - 14:07:34 Citovat
Host
Chlapi už dlhú dobu sa snažím zohnať tvrdý vosk od Fy. Simoniz na Slovensku, no zatiaľ bez výsledku. Nechcem tým povedať, že sa kozmetika Simoniz ako taká na Slovensku nepredáva, no všetci majú len kadejaké leštenky a spreje a podobné kraviny, lae nikto nemá tvrdý vosk. Viete mi prosím niekto poradiť kde by som ho mohol kúpiť ? Už som z toho fakt zúfalý. Resp. bol by niekto z Vás ochotný to poslať z Čiech poštou ?

email:adriansoltes@gmail.com

Ďakujem
VGT
Friday 19 September 2008 - 14:58:04 Citovat
Host
Zkus dotaz tady: Odkaz
Adrian
Tuesday 30 September 2008 - 14:04:47 Citovat
Host
VGT napsal ...

Zkus dotaz tady: Odkaz


Dik za radu, uz som to skusal a poslali mi aj zoznam predajcov v kosickom kraji, tak som ich telefonicky obvolal, no bez vysledku, nikto sa tvrdym voskom nezaobera a ani mi ho nechce objednat.

Na Slovensku sa niekedy citim ako v Rusku z ahlbokeho komunizmu. Svet je plny ......
qpc
Tuesday 30 September 2008 - 14:41:48 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Adrian napsal ...

VGT napsal ...

Zkus dotaz tady: Odkaz


Dik za radu, uz som to skusal a poslali mi aj zoznam predajcov v kosickom kraji, tak som ich telefonicky obvolal, no bez vysledku, nikto sa tvrdym voskom nezaobera a ani mi ho nechce objednat.

Na Slovensku sa niekedy citim ako v Rusku z ahlbokeho komunizmu. Svet je plny ......


No ,tak zkus jinou značku,on to je celkem dosti podobné a když tvrdej vosk zaleštíš,tak to splní účel at to je téměř jakákoliv značka.


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


pepik
Tuesday 30 September 2008 - 18:05:35 Citovat
Host
Adrián napsal ...

Chlapi už dlhú dobu sa snažím zohnať tvrdý vosk od Fy. Simoniz na Slovensku, no zatiaľ bez výsledku. Nechcem tým povedať, že sa kozmetika Simoniz ako taká na Slovensku nepredáva, no všetci majú len kadejaké leštenky a spreje a podobné kraviny, lae nikto nemá tvrdý vosk. Viete mi prosím niekto poradiť kde by som ho mohol kúpiť ? Už som z toho fakt zúfalý. Resp. bol by niekto z Vás ochotný to poslať z Čiech poštou ?

email:adriansoltes@gmail.com

Ďakujem


Pokud jsi ochotný to zaplatit i z čech, tak zkus toto.

Odkaz
qpc
Tuesday 30 September 2008 - 19:07:48 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nebo kluci ze Slovenského Opel-clubu pojedou na sraz do CZ,domluv se s nima at ti to dovezou Třeba bude někdo ochotnej...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1525 sec,0.1221 z toho dotazů.