• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
šroub převodovka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
thomas
Monday 03 November 2008 - 20:26:18 Citovat
Host
při výměně oleje v převodovce omega2,5td jsem zjistil že mám strhlý zavit na boční straně převodovky tama kudy jse leje olej neznate nejake dobre lepidlo na kov zavit jse mi nechce řezat pac olej je tam uz na porad.
JOB
Monday 03 November 2008 - 21:30:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
thomas napsal ...

při výměně oleje v převodovce omega2,5td jsem zjistil že mám strhlý zavit na boční straně převodovky tama kudy jse leje olej neznate nejake dobre lepidlo na kov zavit jse mi nechce řezat pac olej je tam uz na porad.

No těžko říct.Na boční šroub bych asi jen navinul instalatérský těsnění,to by mělo stačit.Jinak se prodávají opravné sady ,kdy do strhlého závitu vlepíš menší ale odkaz nemám.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Csala
Tuesday 04 November 2008 - 12:00:51 Citovat
Host
JOB napsal ...

thomas napsal ...

při výměně oleje v převodovce omega2,5td jsem zjistil že mám strhlý zavit na boční straně převodovky tama kudy jse leje olej neznate nejake dobre lepidlo na kov zavit jse mi nechce řezat pac olej je tam uz na porad.

No těžko říct.Na boční šroub bych asi jen navinul instalatérský těsnění,to by mělo stačit.Jinak se prodávají opravné sady ,kdy do strhlého závitu vlepíš menší ale odkaz nemám.

Teflonova paska urcite staci. Nie su tam tlaky, casto to neotvaras, musi to stacit.
thomas
Tuesday 04 November 2008 - 21:10:23 Citovat
Host
tak asi ne teflonová paska tekla když jsem to hodně zahřal tak hodně slzelo říkam nebyl tam skoro vubec závit kamarad mi poradil pracuje v sigme a dávaj tam na regulační ventily do zavitu taky modry bordel lepi to kov neuvěřitelne!!!ted s tim nehnu a ani kapka
Jerry
Tuesday 04 November 2008 - 21:48:52 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 783
Myslím že se jedná o jeden druh lepidla Loctite.
Vyrábějí od klasického sekunďáku až po jistící či těsnící.
Používám to už dlouho s je to supr (není to ovšem levný 200ml lahvička sekunďáku čirýho
cca 1600kč).
Pro těsnění se většinou používají modrý nebo takový tmavě fialový.
Rozdíl je v tom, že jeden z nich jde posléze trhem povolit.
Ten druhý je navěky. Nemůžu si teď vybavit který je který.
Mrkněte sem.

Odkaz

Jerry

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1658 sec,0.1366 z toho dotazů.