• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vectra havárie
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
feek
Wednesday 05 November 2008 - 16:23:55 Citovat
Host
ahoj všem,

zajímal by mne váš názor kolik je reálná cena za vrak vectry, pokusím se přiložit obrázky. jedná se o 2,2 dti v plné výbavě, rv 2001, chybí jen vyhřívané sedačky. airbagy jsou ok. motor běží, po 2 ,ěsících stání chytl na první škrtnutí ale něco tam klepe, je totiž celý pootočen z usazení, kolo na bourané straně bylo do motoru naraženo a je nefunkční , řadit taky nejde, po pešlápnutí spojky se taky nic neděje , klepe dál. pojišťovna to řeší jako totálku, asi bych rád stejnou protže jsem neměl žádný problém, jen nevím jestli si mám vrak nechat na díly nebo prodat, co myslíte? ja se v autech skoro nevyznám. díky
[img][c:\Documents and Settings\filip\Plocha\v1.jpg]
[img][c:\Documents and Settings\filip\Plocha\Images\01112008(017).jpg]
Martas
Wednesday 05 November 2008 - 16:35:39 Citovat
Host
No tak podle toho popisu tezko rict co je motoru, muze jak klepat neco vne co se narazem primacklo treba ke kladce ale i neco ubnitr, podle toho co rikas tipuju ze prevodovka je vcetne poloosy a kompletniho ramene v haji, zrovna tak razeni co je v motorovem prostoru a jak s plechama a dilama kolem motoru (treba sani) co se hnuly tezko rict.

Fotky co mas v PC se nam opravdu nezobrazi, posli mi je na Email, ja je sem vlozim.
maxim
Wednesday 05 November 2008 - 16:37:35 Citovat
Host
Bohuzel mas spatnou cestu k obrazkum. Mas tam cestu k obrazkum na tvem PC. Musis je hodit nekam na net a dat sem jejich odkaz.
qpc
Wednesday 05 November 2008 - 22:33:31 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
podle popisu máš ty fotky ve svejch dokumentech a tam asi nevleze ani štoural...Zkus je dát Martasovi do mejlu.

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Thursday 06 November 2008 - 15:21:48 Citovat
Host
Vkladam fotky







Bohuzel z tehle fotek moc neni poznat co tomu je odspodu kazdopadne :

Urcite je na vymenu - Celo, Podbeh, Blatnik, Kapota, Vyztuha narazniku, Naraznik, Svetlo, Mlhovka

S velkou pravdepodobnosti - komplet rameno u spolujezdce, poloosa.

Tipuju ze to odnesla cast klimatizace, minimane jeden chladic, neco malo na sani (rezonator), mozna cast elektroinstalace.

Tezko rict, co predni sloupek, dvere, prah, strecha, podlaha, pricka mezi motorem a kabinou, celni sklo a predevsim prevodocka s razenim (motoru myslim nic nebude).

Pokud to chces opravovat aby ta oprava za neco stala, nezbyde nez to riznout kousek pod strechou a u prahu a koupit celou "1/4" auta, + to co je vepredu (celo atd ...), lak pulky auta, spousta drobnosti .... a vzhledem k povaze tvych otazek tipuju ze si to nebudes delat sam tak hromada prace.

Muj nazor ze pod 100 000,- Kc to nebude.
feek
Thursday 06 November 2008 - 15:37:03 Citovat
Host
no rikal sem si ze to nebude mit smysl opravovat, z pojistky zbude dost na stejne auto. nepotrebuju na prodeji vraku nejak vydelat ale taky ho nechci prodat vyrazne pod cenou zkusim si tak omrknout ceny , kdybste mel nekdo zkusenost s prodejem (kde atd ) uvitam rady, dík !
qpc
Thursday 06 November 2008 - 16:02:12 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
když jsem kupoval tuknuté na pravej zadní roh,oprava stálůa cca 60tis,tohle je opravdu cca 100tis.Každopádně bych zkoučel NET inzerci,nebo po OPELK servrech atd,klidně to dávej po dílech(intrier,kola,skla,dveře atd..)

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Thursday 06 November 2008 - 16:07:26 Citovat
Host
Jestli ti toho auta je lito a mas ho rad rozprodej to po dilech, sice s tim budes mit praci, ale urcite dostanes podstatne vic penez a predevsim to nekoupi nejakej umelec co to "vytahne traktorem" a proda .... Jako nebourany.
qpc
Thursday 06 November 2008 - 16:17:40 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
[quote]
ahoj všem,

zajímal by mne váš názor kolik je reálná cena za vrak vectry, pokusím se přiložit obrázky. jedná se o 2,2 dti v plné výbavě, rv 2001, chybí jen vyhřívané sedačky. airbagy jsou ok. motor běží, po 2 ,ěsících stání chytl na první škrtnutí ale něco tam klepe, je totiž celý pootočen z usazení, kolo na bourané straně bylo do motoru naraženo a je nefunkční , řadit taky nejde, po pešlápnutí spojky se taky nic neděje , klepe dál. pojišťovna to řeší jako totálku, asi bych rád stejnou protže jsem neměl žádný problém, jen nevím jestli si mám vrak nechat na díly nebo prodat, co myslíte? ja se v autech skoro nevyznám. díky
[img][c:\Documents and Settings\filip\Plocha\v1.jpg]







jestli chceš stejnou,tak STEVE ji tady prodává v max .výbavě i s navigací a kůží,lehce poladěnou

Odkaz



[ Upraveno Thursday 06 November 2008 - 16:21:45 ]

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Thursday 06 November 2008 - 16:23:09 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ta tvoje asi koženej interier nemá,co? když nejsou vyhřívané sedáky..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2008 sec,0.1525 z toho dotazů.