• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém při přepisu...
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ivan
Monday 10 November 2008 - 20:09:28 Citovat
Host
Mám problém přepsat na úřadě čerstvě koupenou omegu.Při koupi jsem si bohužel nevšiml ,že v poznámkách ve velkém TP je napsáno automatická převodovka na evidenční kontrole na to přišli .Přitom auto je manuál,prodávájící ho taktéž deklaroval jako manuál převodovku.Auto je jinak v r.2002 dovoz do čech,v originální servisce je zapsána u údajů o voze manuální převodovka.Můžete někdo poradit co s tím,popř.kde se dá na autě dokázaz třeba podle štítků či VIN kodu,že bylo osazeno automatem z výroby? díky.
Martas
Monday 10 November 2008 - 20:14:06 Citovat
Host
Jenom podle VIN to nepoznas, pouze na zaklade VIN ti muze primo vyrobce potvrdit zda to z vyroby melo to nebo to, ale pouze VIN je ti nanic.

Spise se nabizi otazka proc k tomuto "nedopatreni" doslo ?

Ve me osobne by dost hlodal cervik o podvodu a vratil bych to radeji prodavajicimu.
JOB
Monday 10 November 2008 - 20:30:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Zajeď do autorizáku ať ti řeknou jestli to špatně v TP nebo v autě ,případně ať ti poraděj co stím.

Taky jsem zažil u vozu ARO že mi napsali do TP pohon 4x2 což se nedělalo,nebo jsem viděl Opel Astru která měna v malém TP napsáno že je to Kadett.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Ivan
Monday 10 November 2008 - 20:55:46 Citovat
Host
Dík,uvidím,co s tím..hodit to prodávajícímu na hlavu mám jako poslední možnost,protože kára je jinak super...
JOB
Monday 10 November 2008 - 20:59:51 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ivan napsal ...

Dík,uvidím,co s tím..hodit to prodávajícímu na hlavu mám jako poslední možnost,protože kára je jinak super...


Dej vědět jak jsi dopadl

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

freez
Tuesday 11 November 2008 - 20:15:32 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Ivan napsal ...

Chci zeptat,dá se někde z auta vyčíst,o jaký přesný typ se jedná a jakou převodovkou bylo osazeno z továrny?Mám Omegu 2.2 16 v a je problém při přepisu,v techničáku je zapsána automatická převodovka a auto je manuál....auto je dovoz Německo,v originální servisce je zapsána manuální převodovka a ani auto nevypadá ,že by ho někdo překopával.Můj dojem je ,že to při vypisování Tp napsali špatně a já mám teď problém.Není to někde zakodováno v typovém štítku,jak to šlo z výroby? Díky..



Přesunuto ze souběžného vlákna Identifikace,typové štítky.....

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Ivan
Friday 14 November 2008 - 08:44:33 Citovat
Host
Zdravím chlapi,tak jsem pokročil kousek dál...napsal jsem mejl na opel.informační centrum,odkus mi přišla odpověď,že mi zjistí,s jakou převodovkou šlo auto z továrny..a nic za to nechějí...a potom se mi podařil rozluštit ten druhý plechový štítek,plný čísel na předním čele...je tam kod m79,což značí 5 stupňový manuál...takže původní techničák napsali s chybou a já možná konečně uspěju u přepisu.Zdar.
JardaB
Friday 14 November 2008 - 09:03:28 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Njn, uredni siml....
Tak me napadlo, na evidenci se asi archivuji original TP, treba nemecke, ne? Nebo kde?

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Ivan
Tuesday 18 November 2008 - 20:24:41 Citovat
Host
Tak jen pro zajímavost,jak pokračuji s přepisem....dnes jsem byl na Magistrátu,začíná to být na dobré cestě..materiály ,které jsem tam předložil ,mejlové odpovědi z opel centra,by uznali,chtějí tam mít ale razítko...Opel info centrum nedává zase štemly,tak jsem dostal mejl,na takový car detect přes Oply,ti mi to snad dají...jinak já jsem rád,že auto je o.k.,jen vypsali kdysi Tp s chybou...jo,a to ,že na autě je z továrny šítek,na kterém je vyražen kod M79.což znamená z výroby manuání žazení,to nezajímá nikoho,důležitý je štempl..Tak ho snad už brzo dostanu.Tak zatím....
JOB
Tuesday 18 November 2008 - 20:59:27 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ivan napsal ...

Tak jen pro zajímavost,jak pokračuji s přepisem....dnes jsem byl na Magistrátu,začíná to být na dobré cestě..materiály ,které jsem tam předložil ,mejlové odpovědi z opel centra,by uznali,chtějí tam mít ale razítko...Opel info centrum nedává zase štemly,tak jsem dostal mejl,na takový car detect přes Oply,ti mi to snad dají...jinak já jsem rád,že auto je o.k.,jen vypsali kdysi Tp s chybou...jo,a to ,že na autě je z továrny šítek,na kterém je vyražen kod M79.což znamená z výroby manuání žazení,to nezajímá nikoho,důležitý je štempl..Tak ho snad už brzo dostanu.Tak zatím....
;

Česká klasika,ouřada něco zkurví a tebe to stojí nervy , čas a peníze


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2207 sec,0.1488 z toho dotazů.