• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega mv 6- dosahované rychlosti
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Wednesday 24 December 2008 - 15:03:07 Citovat
Host
Si to podle Tabulky spocitej kolik to pojede, staci znat jeden jedinej udaj v jakejch otackach to na kterejkoliv kvalt jede a neni potreba se pak dohadovat, jestli to na 2 jede 100 nebo 140 .....

vrgadaa
Thursday 25 December 2008 - 11:01:46 Citovat
Host
dobre, tak zpet k tematu, v poctivejsich dobach automobiloveho prumyslu, se k jednotlivym motorizacim dal ziskat prubeh vykonu a tociveho momentu na otackach, byvaval to kdysi pro vyber auta dulezitejsi udaj, nez kvalita plastu pristrojove desky-u omeg jsem to naposledy videl v tech bilych reklamnich katalozich formatu A4, alespon ve formatu pidiobrazku. K tomu existuje pilovy diagram jednotlivych rychlostnich stupnu a je naprosto jasno i bez nebezpecnych hokuspokusu. Ale da se to zjistit i pri jizde bezpecnejsi metodou bez niceni auta. Staci zjistit rychlost pri 3000ot/min na jednotlive stupne a vysledek vynasobit 2ma, cimz zjistis rychlost pri 6000ot/min. No apokud opravdu maximum, no tak si zjisti, kdy vypne omezovac treba na jednicku a dores to trojclenkou na chlup presne.
...
Jinak jsem zasadni odpurce motoru V6-nebrat a zustal bych u toho 16ventiloveho dvoulitra, navic mne silne zajima, jestli ma nekdo zkusenosti s benzinovou 2,2kou
...
dualram je moje laska, jeste ma pres rok cas na hrbitov a pak se uvidi, treba preci jen dokopu kamarada, kteremu jsem pred 2 lety zaplatil vyvareni auta bohuzel predem k nasledne realizaci. No a podle noveho si snad auto muzes nehcat, kdyz zmenis ucel jeho pouziti, ze bych nahlasil zmena uzivani-kralikarna, ci neco podobneho? Vypada to dobre, poslanic tam pravdepodobne nechali skulinu
Ivan
Thursday 25 December 2008 - 14:12:45 Citovat
Host
Mám benzínovou 2.2 druhý měsíc,zatím spokojenost....poznatky už taky nějaké jsou,najel jsem asi 3000 km,ve městě se dá jezdit tak v průměru za 10 l,mimo město 8.5 - 9 l.Motor má docela příjemnou charakteristiku,tahá odspodu jako diesel,nechci to zneužívat,ale motor je zkrátka velmi pružný.Auto je velice tiché,byť ve vyšších rychlostech se motor točí docela svižně.Na svou váhu je i akcelerace velmi slušná,velmi znatelně auto ožívá,když se dostane nad stovku.Nezkoušel jsem maximum,jednou jsme ho na chvíli protáhli na 190 km-h,to auto dosáhlo hladce a hladina zvuku byla obdobná jako ve 130,obdivuju,čím to auto vycpali a odhlučnili.Takže zatím spokojenost,pokud má auto nějaké mušky,pár drobných bylo,abych to nepřechválil,tak to šlo doma v domácí režii v pohodě zvládnout.
vrgadaa
Friday 26 December 2008 - 10:18:40 Citovat
Host
diky za referenci, 2,2 moc neni a asi do ni casem pujdu, protoze zkusenosti se starickou 2,4i mam velmi dobre (8ventil 92kW/4800ot 195Nm/2400ot?) a ocekavam podobne svezeni, auto sice tezsi, ale o 10kW vice-mohlo by to jezdit podobne. Oni nam to placeni za auta jeste osladi, ocekavam zmenu platby podle vykonu motoru, pardon podle mnozstvi emitovaneho CO2

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1331 sec,0.1043 z toho dotazů.