• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nová omega, nejela, už jezdí ! :D
Přejít na stranu  1 2 3 ... 19 [20] 21 22 23
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Thursday 26 March 2009 - 18:06:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Kabely bych rozhodne neodpojoval, muze vzniklym prepetim odejit modul nebo se prorazit izolace kabelu!
A jestli mu pri tococim se motoru spadne otackomer na 0, je to tutove cidlo kliky, ktere vynechava...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Tomin
Thursday 26 March 2009 - 18:36:24 Citovat
Host
Odpojovat kabely a jezdit s tim neni dorby napad !!! Jsem toho dukazem v jinem dnesnim threadu. Prave shanim novy zapalovaci modul.
Nevim jak jina auta, ale V6ka ma jiskru jako krava a kdyz nemas uzavreny obvod, to napeti si "najde cestu jinudy" !
A musite si uvedomit, ze jsou vzdy spojene v jednom obvodu DVE svicky. Vytahnes jednu a vyradis tim DVA valce. Ale zase jen mozna, protoze vytazenim jedne se ti mozna prostreli nekde kabel a pak ten druhy neodpojeny valec pobezi. Proste toto nedelat a tecka.
JardaB
Thursday 26 March 2009 - 18:47:13 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Me se to prave povedlo na Pontiacu, nezapojil jsem omylem 3 valce na jedny strane a motor bezel, takze si to cestu naslo Nastesti vydrzely a maji inteligentne kazdou ze 3 civek zvlast...
Leda by bylo resenim dat tam ven 2 dalsi svicky a nekam je poradne ukostrit, pak by to melo byt v klidu...
A jeste je asi dulezite vedet, ze jizdu s 2ma nezapalujicimi valci zrejme neprezijou katalyzatory, chtelo by to odpojit i vstriky.

[ Upraveno Thursday 26 March 2009 - 18:48:37 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
newbie
Friday 27 March 2009 - 20:14:54 Citovat
Host
Zdravím všechny... Tak předem, čidlo jsem objednal kliky, to vačky jsem zrušil, ale ještě nepřišlo... Ale dneska večer (ted) jsem odjížděl z pardubic a levým zadnim kolem jsem sjel prudčeji z chodníku... motor trochu zacukal, kontrolka motoru zhasla jelo to krásně, mělo to uplně jinej zvuk, ty rozjezdy,nechcípalo,necukalo, tahalo... mno vydrželo to 6km co jsem najel po městě, pak jsem zastavil, něco vxyřídil a po startu zase svítí a jede děsně... to se pak ještě cestou několikrát opakovalo, např. na železničnim přejezdu, když jsem ho naschvál vzal rychleji tak kontrolka po přejezdu zhasla, pak ještě několikrát na menších nerovnostech.. no a nakonec to dopadlo že jsem jel půl minuty krásně bez kontrolky a s funkčním motorem, začalo to zdechávat a až to netáhlo vubec, musel jsem vyřadit, nechat to spadnout do volnoběhu, tam se rozsvítila kontrolka a šlo to zase vytočit... po vteřině kontrolka zhasla a jelo to hezky... pak to přestalo táhnout atd,atd,atd.... celkem asi tak 20x než se rozsvítila natrvalo a už nezhasla.... tak teď čím to je?? to auto si ze mě dělá prdel
McJOHN
Friday 27 March 2009 - 21:10:59 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
Newbie: tohle si od Tebe nechám převyprávět na sraze. Možná to jednou sepíšeš jako lehký thriller.
Mimochodem čtu správně, že chceš prodat OA combi? Možná bych pro Tebe mě zájemce

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

newbie
Friday 27 March 2009 - 21:16:41 Citovat
Host
hoj, možná že to vydá i na román... nevim co s ní, zejtra jí ještě jednou zvednu a celou prolezu... Tu OA kombi prodávám, jezdí, má technickou ale je opravdu spíš na díly... ale ještě týden si jí nechám jako nouzovku kdyby nová omega zdechla uplně
McJOHN
Friday 27 March 2009 - 21:21:36 Citovat
Uživatel #1085
Registrován: Tuesday 17 April 2007 - 15:06:08
Příspěvků: 329
newbie napsal ...

hoj, možná že to vydá i na román... nevim co s ní, zejtra jí ještě jednou zvednu a celou prolezu... Tu OA kombi prodávám, jezdí, má technickou ale je opravdu spíš na díly... ale ještě týden si jí nechám jako nouzovku kdyby nová omega zdechla uplně


No kolega mi říkal, že shání nějaký kombík. Staví a pokud to bez větších investic vydrží rok dva, možná by ji vzal A navíc, má chalupu někde nedaleko Hradce. Pošli mi když tak na ICQ nebo mail nějaké foto a popis

Omega B Caravan X25XE 96´ automat (po opravě už zase slouží a brázdí silnice)
Omega B Sedan X25XE 97´automat (v "pánu", odsloužila si svoje)
Omega A Caravan C20NE 87´ automat (už dojezdila)

Martas
Friday 27 March 2009 - 21:21:46 Citovat
Host
McJOHN napsal ...

Newbie: tohle si od Tebe nechám převyprávět na sraze. Možná to jednou sepíšeš jako lehký thriller.


Mas na mysli to, ze se tu mesic resi jak vyblikat kody, nasledne ze je to asi cidlo kliky ?

Ostatni je placani jatrama a mudrovani co kdyby to bylo neco jinyho .... Skoda jen ze je to na 10 stranach.


newbie
Monday 30 March 2009 - 17:17:20 Citovat
Host
zdravím, takže poslední aktualizace : o víkendu jsem to celý rozdělal, vyndal čidla kliky, vačky, očistil, prostříkal, zkontroloval, proměřil, zdají se být ok, přesto jsem vyměnil čidlo kliky za nový.. zkontroloval všechny pojistky, očistil kontakty, prostříkal.. kouknul na filtry, palivovej přišel novej, vzduchovej jsem vysál,tlak paliva ok.. prošel zapalovací kabely, svíčky.. vše ok.. po složení nastartuje, hned jde do nouzáku a chová se uplně stejně jako předtím. Verdikt : dneska jde ke známému do servisu a SEM už vám jenom napíšu jak to dopadlo, díky všem za rady co jste mi tu napsali a trpělivost.
JardaB
Monday 30 March 2009 - 17:30:33 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak to jsem teda zvedavej, at se zadari... Koukam, ze neni spatnej napad koupit pri zakerny poruse dalsi Omegu Jestli to nakonec bude nejaky drat nebo kontakt, tak bacha at si to nehodis

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 19 [20] 21 22 23  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1646 sec,0.1216 z toho dotazů.