• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ÚNIK OLEJE F25
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
rishard123
Tuesday 07 April 2009 - 12:06:25 Citovat
Host
Předem musím říct,že jsem rád,že existuje toto fórum,protože jsem se až tady dočetl,že převoďák v manuálu má červenou barvu,Celou dobu jsem se domníval,že mám někde netěsné servo.Moje otázka zní jestli tady má někdo zkušenost s výměnou simerinků poloosy na této převodovce,podle mě mi odsud uniká olej,je náročná jejich výměna?Zajímá mě ještě jestli je možný i únik třeba z aretační hřídelky na seřizování řazení(2.5 V6 r.v.96),nachází se na horní straně převodovky.....
Hujer
Tuesday 07 April 2009 - 15:10:03 Citovat
Host
Nahoře by to teklo, leda bys to někde obrátil na střechu. Samozřejmě, že mokvat by to mohlo, ale ne téct, olej se tam dostane leda ostřikem od ozubených kol.
JardaB
Tuesday 07 April 2009 - 17:33:33 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
A jak moc to tece ? Ja si zvykl drobne uniky neresit, pokud nenechava louzicky. Je to dobre proti korozi a nicemu to nevadi (mam na mysli unik, kdy je vsechno zaolejovane ale olej nejak neubyva, tzn. staci 1x za rok doplnit tak deci).

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
rishard123
Wednesday 08 April 2009 - 16:38:53 Citovat
Host
Samozřejmě jsem měl na mysli odstřikem od ozubených kol.....Louže pod autem nemám,ale olej mi teče i od někud u motoru vypadá to na spoj mezi motorem a převodovkou(doufám,že jen těsnění pod vanou,jestli je to simerink na klice tak jsem v p..)takže momentálně nemůžu ani říct odkud mi to teče víc.....

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1920 sec,0.1612 z toho dotazů.