• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prevodovka? alebo nieco ine?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TS
Friday 29 May 2009 - 16:38:24 Citovat
Host
Obraciam sa na vas s prosbou o pomoc, mam Vectru B 2.2 16v rocnik 2001. nedavno som mal u jedneho chalana auto, mal som dost vybehanu tu kulisu radiacej paky, teda mala velku volu, chcel som, nech sa mi na to pozriet. neviem, co tam robil, ale chvilu na to som zacal mat problemy so 4-rychlostnym stupnom. ked ho zaradim z trojky rychlo, ked su este aj vyssie otacky, ako keby mi tam nieco presmyklo (kov o kov). ked to robim pomalsie a dobre nasmerujem tu radiacu paku, zaradi mi to bez problemov. horsie je to z 5-ky do 4-ky, vtedy sa mi malokedy podari zaradit bez toho, aby to tak presmyklo, takze kde je zavada? len dufam, ze zase nic financne narocne, dakujem
Martas
Friday 29 May 2009 - 17:00:12 Citovat
Host
Zkus seridit razeni.



TS
Tuesday 02 June 2009 - 20:28:44 Citovat
Host
dakujem, vyskusam to, len na to asi musia byt dvaja. hned ako to urobim, dam vediet, ci pomohlo, ale prisiel som na to, ako radit, nech mi to nepresmykuje a tak 4 pokusy z 5 su dobre
Anonymní
Monday 10 August 2009 - 19:45:07 Citovat
Host
Martas, prosim ta, doniesom som mechanikovi tento navod od teba a povedal, ze ja mam uplne iny system, ako je popisovany v navode. prevodovka ma oznacenie F23 a vravel, ze su tam len nejake dve lanka, co nastavuju, aby tam dobre dosadla rychlost, alebo nieco take. problemy s radenim 4. rychlostneho stupna mam stale. ked ho radim z 3-ky, tak je to v poriadku, zaradim ho pekne, mozno obcas mi tiez suchne. ale ked uz idem z 5-ky do 4-ky, suchne. ono je to taky zvuk, ako keby sa nieco o seba trelo, alebo ja neviem, tazko sa to popisuje. sem-tam sa mi podari dobre zaradit aj z tej 5-ky, ale to musim najst to spravne miesto na radiacej pake. inak kulisu uz mam pekne vybehanu, ze mi beha hadam nieco cez 1cm na kazdu stranu.
este budem davat menit olej, ale k tomu sa neviem kedy dostanem, lebo sam si na to netrufam. tak dakujem za nejake dalsie rady, napady...
Martas
Tuesday 11 August 2009 - 18:20:29 Citovat
Host
Zkus to podle tohohle postupu :



Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1566 sec,0.1204 z toho dotazů.