• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
omega - nehoda -update,fotky
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
newbie
Thursday 02 July 2009 - 01:38:20 Citovat
Host
Ahoj, tak jsme to ještě koumali - předpínače pásů jsou v cajku, škoda že jsem to nevyfotil, vyboulená podlaha je až za sedadlem spolujezdce, ne pod ním.Chladič ještě nevím, nezkoušeli jsme naplnit a natlakovat, ale už vím kudy utekla voda - chladič se urval zespod z těch gumových držáků a posunul se dozadu, tudíž z něj spadla hadice a utekla voda. Jinak omlouvám se za matení nepřítele, nosníkem jsem myslel tu příčku mezi nosníky, vpodstatě jen držák nárazníku. Podle mechoše se to odstrojí, řízne se ta příčka dole (držák nár. bo jak tomu nadáváte) , ten kus plechu nahoře (jak je zámek kapoty) , navaří nový, ustrojí a neměl by být problém. Horší je že svítí kontrolka ABS a TC, zatím nevíme proč... Odpoledne dám další fotky zespodu a zevnitř na tu podlahu.
vrgadaa
Thursday 02 July 2009 - 06:29:57 Citovat
Host
vyboulena podlaha zpravidla znamena hnutou kastli a rovnani hydraulikou
Martas
Thursday 02 July 2009 - 06:39:26 Citovat
Host
Cela nova vrchni pricka stoji kolem 2500, jak pise JOB starou odvrtat a nabodovat novou, hotovo za chvili, kdyz to riznes ze staryho auta bude to hromada prace s pasovanim a tuhost bude nekde uplne jnde ....

Kastle hnuta nebude (jak pise pritel omeg - dostalo to betonem ranu zespoda ale opravovat se to bude dost blbe.
legionar
Thursday 02 July 2009 - 08:07:19 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
newbie napsal ...

Ahoj, tak jsme to ještě koumali - předpínače pásů jsou v cajku, škoda že jsem to nevyfotil, vyboulená podlaha je až za sedadlem spolujezdce, ne pod ním.Chladič ještě nevím, nezkoušeli jsme naplnit a natlakovat, ale už vím kudy utekla voda - chladič se urval zespod z těch gumových držáků a posunul se dozadu, tudíž z něj spadla hadice a utekla voda. Jinak omlouvám se za matení nepřítele, nosníkem jsem myslel tu příčku mezi nosníky, vpodstatě jen držák nárazníku. Podle mechoše se to odstrojí, řízne se ta příčka dole (držák nár. bo jak tomu nadáváte) , ten kus plechu nahoře (jak je zámek kapoty) , navaří nový, ustrojí a neměl by být problém. Horší je že svítí kontrolka ABS a TC, zatím nevíme proč... Odpoledne dám další fotky zespodu a zevnitř na tu podlahu.


Pokud by jsi chtěl předek z omegy C, tak tady na vrakárně má předek a je to dost dobře zachovalé. Jo a má tu i předek z omegy B, tak mi kdyžtak napiš OZ a můžeme se domluvit



Opel Vectra GTS 2.8 Turbo
vrgadaa
Thursday 02 July 2009 - 12:11:52 Citovat
Host
Tak nakolik jste to nakonec napocitali?
...
pac vase oblibene V6 v plny palbe na hlinach s muzikou a garazovana uz stoji dvacku:-)
...
Prodám omegu mv6 kombi v plné výbavě, rok 96, najeto 218 tisíc, modrá met. ,214 koní. Před rokem jsem do auta investoval nový rozvodový řemen a kladky, chladič, čepy, stabilizátory, oleje a fitry i do převodovky, zadní tlumiče, přední brz. Kotouče a destičky, spínací skřínka výměna u opela. Auto jezdí bez problému a převodovka řadí plynule bez cuknutí. Závady: 5. Dveře boule, přední spojler nutno vyměnit či opravit, nehoda s pionýrem. Na opla velmi malá koroze auto bylo garážováno. Fotky zašlu na vyžádání. Interiér bez škrábanců nic potrhaného. Výbava: kožené sedačky el. Ovládané, klima, tempomat, el. Okna a střecha, trakce, vyhřívané sedačky, radio a cd měnič, hudba bosse, tažné zařízení, roletka, hagusy, el. Vyhřívaná zrcátka alarm. Dodám 4x plech. Kola na zimu. Auto je ted na hliník. Kolech.
Adresa inzerátu: Odkaz
Inzerce z 2.7.2009, Kamenice nad lipou (Vysočina), Použité zboží, Nabídka, dopravu platí Kupující, Hotově při převzetí 22 000 Kč
JardaB
Thursday 02 July 2009 - 12:23:41 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak ted nevim, jestli si mam koupit telefon nebo novou Omegu __; Skoda ze nema fotky exterieru, aby nebyla "lehce" napr.cana jak tahle
Ale to by se manzelce moc libilo, pro 2 psy akorat kufr, automat, zas bych ale mel cuky nacpat tam LPG a tim vice nez zdvojnasobit hodnotu, achjo ^au


[ Upraveno Saturday 04 July 2009 - 21:32:06 ]

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Thursday 02 July 2009 - 12:45:57 Citovat
Host
je samozrejme podezrele, ze nedal fotku predku, kdyz pise neco o nehode s pionyrem:-)
...
ale asi se o to auto staral, to nejsou uplne male investice
...
jinak mne uz LPG presel, nechavam ho akorat v to m dvoulitru a ten novej dualram kur*it plynem nebudu, ma uz kus plastu v sani, takze jen sekvence a nemam pocit, ze by se to oplatilo
...
navic bych ze vseho nejradeji chtel zkusit kaplnej LPG vialle a to je prestvaba za 60, preci jen koupit auto za 6 a dat tam za 60 plyn, to nejak nejak nevychazi
...
a zas mmne nastvali plynari. Dodal jsem si vlastni protizaslehovou klapku a oni si rekli, nas zakaznik, nas pan. Tak mi ju tam namontovali-jen vyrvali ten vnitrek-takze pekny prodluzovac sani:-(
JardaB
Thursday 02 July 2009 - 12:55:16 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja mam ted jednu sekvencni instalaci ve 2 Omegach (papirove ) a naprosto bez problemu, neni se ceho bat, pokud se to dobre udela.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Saturday 04 July 2009 - 21:32:50 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
JardaB napsal ...

Tak ted nevim, jestli si mam koupit telefon nebo novou Omegu __; Skoda ze nema fotky exterieru, aby nebyla "lehce" napr.cana jak tahle
Ale to by se manzelce moc libilo, pro 2 psy akorat kufr, automat, zas bych ale mel cuky nacpat tam LPG a tim vice nez zdvojnasobit hodnotu, achjo ^au


Tak uz ji mam doma, fakt prekvapive slaba koroze, motor slape jak hodinky, ani olej nech.ije, prevodovka radi, kuze docela pekna, chladic fakt rok stary, olej, voda atp. tam kde ma byt, koule, sibr, sklo bez vad, rizeni bez vuli chodi jak vino, zadni dvere se lehce vyklepnou a vepredu to chce vymenit naraznik, mlhovku... ale na to mam tu druhou Cenu jsme dohodli na 21, Ted zas budu mit aspon pres zimu co delat - jak tam nacpat digiklimu, i kdyz tahle chodi naprosto uspokojive. - a LPG (zajimave, ze ten motor zere tak o litr min nez v sedanu). A trosku me dostalo zkresleni tachometru o 15km, jsem se ze zacatku divil, proc v obci vsechny predjizdim a manzelka za mnou nestiha Asi nema najeto 227000


Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
vrgadaa
Saturday 04 July 2009 - 22:44:03 Citovat
Host
uz jsem to tusil z autorevue.cz-gratuluji:-)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2341 sec,0.1963 z toho dotazů.