• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přepadové hadičky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
biL
Monday 21 March 2005 - 09:39:46
Host
Po sundání plastového deklu jsem asi naąel několikrát diskutované přepadové hadičky vstřiků. Jestli to tedy jsou ony. Kde proboha končej ? po 2 cm vedou někam dovnitř a neni vidět kam. Jde normálně vytáhnout? radąi jsem to nezkouąel.
NIO
Monday 21 March 2005 - 19:53:42
Host
biL napsal ...
Po sundání plastového deklu jsem asi naąel několikrát diskutované přepadové hadičky vstřiků. Jestli to tedy jsou ony. Kde proboha končej ? po 2 cm vedou někam dovnitř a neni vidět kam. Jde normálně vytáhnout? radąi jsem to nezkouąel.


tam co jdou dovnitr je jen mala trubicka na kterou jsou nasunuty. asi 0,5cm. ale je potreba s nimi pooticit aby se pomalu odtrhly a nezustaly uvnitr. pak je to pakarna je vystourat.
hombras
Tuesday 22 March 2005 - 16:25:53
Host
to NIO:musí se po výměně odvzduąňovat?A jeątě dá se koupit sada nebo je to kus nějaký hadičky o určitém průměru,kdyľ tak napią jakém nebo kde se dají koupit.
Dík Hombras
MZ
Tuesday 22 March 2005 - 16:48:00
Host
Odvzdusnovat nemusis (teda aspon ne u tveho 2.0dti). Vem kus te stare hadicky a zajdi do jakekoliv mototechny (nebo jak se tomu ted rika) a urcite koupis.
NIO
Tuesday 22 March 2005 - 19:04:54
Host
hombras napsal ...
to NIO:musí se po výměně odvzduąňovat?A jeątě dá se koupit sada nebo je to kus nějaký hadičky o určitém průměru,kdyľ tak napią jakém nebo kde se dají koupit.
Dík Hombras


nemusi. jsou ale nektery auta kterym to chvili trva nez zase chytnou......
hadicku sezenes vsude. staci rict ze je to prepad ke vstrikum a vsude uz budou vedet.
biL
Monday 28 March 2005 - 00:28:40
Host
tak ty první tři ąli pootočit a násilím vyndat. Ta čtvrtá, shodou okolností pod sáním se mi samozřejmě přrtrhla. Místa poĎ ma jeba» a vyą»ourej to ven. . Jako povedlo se to, ale byl to porod. Vyzkouąel jsem snad fąechny nástroje. Vyhrál ve finále krejčoský ąpendlík.
NIO
Monday 28 March 2005 - 07:59:58
Host
biL napsal ...
tak ty první tři ąli pootočit a násilím vyndat. Ta čtvrtá, shodou okolností pod sáním se mi samozřejmě přrtrhla. Místa poĎ ma jeba» a vyą»ourej to ven. . Jako povedlo se to, ale byl to porod. Vyzkouąel jsem snad fąechny nástroje. Vyhrál ve finále krejčoský ąpendlík.


nejlepsi je delat to na teplem motoru nebo ty hadicky nahrat
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2425 sec,0.1979 z toho dotazů.