• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Repro třípásma - zadní okno
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brenky
Friday 04 December 2009 - 10:23:33 Citovat
Host
watchi: Tvou instalaci jsem neviděl...jen jsem si všiml Tvého auta na letním srazu, ale nijak víc jsem to nezkoumal. Snad na jaře budu mít to štěstí a dorazím...a můžeme se na to kouknout.
Richec: pokud chceš něco rozumného, dej tam to co tam má být _; Na vrakáči to dávaj za 100,-
Meneator
Friday 04 December 2009 - 10:53:48 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Richec napsal ...

I mě tohle trošken zajímá.Teda,né,že bych byl zastáncem pojízdného cirkusu,ale občas si muziku malinko zesílím V zadních dveřích přestali hrát repra.Bohužel dosloužila Koupil jsem po dlouhém váhání jakési cenově přístupné a bez nutnosti úprav.A hrají.Jenže o polovinu slaběji,než ty origo z výroby Tudíž se ptám: kde soudruh udělal chybu
Ještě se pokusím najít ty repra na netu,co jsem koupil,a dát odkaz


Tak nektery repro proste nehrajou. Ale zaklad je koupit repro se spravnou impedanci (vetsina radii ma 4OHM, myslim ze i origo opel) a pak je docela dulezitej udaj citlivost. Vpodstate cim vyssi citlivost (udava se v decibelech dB), tim hraje ten repro vic nahlas pri stejnym prikonu. Pak uz jen zalezi na tom, o kolik si vyrobce prlepsil, kdyz psal ty udaje na papir...
Martas
Friday 04 December 2009 - 11:10:37 Citovat
Host
Sice jde o Vectru ale bude to stejny ...

2x jsem vymenil origo repro (mam vepredu 2x3) a vzdycky hraly hur nez ty originalni.
Meneator
Friday 04 December 2009 - 11:34:17 Citovat
Uživatel #1707
Registrován: Wednesday 01 April 2009 - 08:28:12
Příspěvků: 201
Ja mam ve Vectre vpredu tripasma z faceliftu. Hraje to moc pekne, na to ze je to serie, na tom se shodne vetsina lidi co ma vectru. Zadek na tom je ale o poznani hur. A co sem koukal, tak jsou ty zadni repro stejny u nejhorsi vybavy predfacelift i u jedny z nejlepsich vybav po faceliftu. Ja mam v aute aftermarket radio VDO a predek hraje pekne i na vyssi hlasitost, zadek nestiha uz pri stredni hlasitosti. Takze zadni bych menil taky, ale resim to proste tim, ze radio nastavim aby hralo vic na predek. Nechce se mi dlouze shanet, co by tam pasovalo, pak dlouze vymejslet, ktery repro budou co nejlepsi podle papirovejch hodnot. Nakonec bych koupil neco drahyho a vysledek by pri prumeru toho repro vzdadu asi nedopadl moc lepe nez jak to je od fabriky.

Navic Vectra me zasobuje takovym mnozstvim daleko dulezitejsich a drazsich oprav __;
Freerider
Friday 04 December 2009 - 20:10:40 Citovat
Host
Brenky: nevím, jaký má Lukáš rozpočet

Máš pravdu s tím tlumením, já se zasnil , ale asi by to snad i stálo za zkoušku.

Kdysi jsem měl v autě kompa Helix Blue, nestály ránu a na rádio to byla paráda. Co se týče aktivního wooferu, nezkoumal jsem dopodrobna ceny, ale myslím, že SW s dvoukanálem by vyšel i levněji, navíc bude mít velkou výhodu v okamžiku, kdy bude chtít provést TUS , tedy upgrade



[ Upraveno Friday 04 December 2009 - 20:12:15 ]
Lukáš
Saturday 05 December 2009 - 12:01:04 Citovat
Host
Tak pánové, nečekal jsem takový ohlas. Moc děkuju za vaše poznatky a rady:) Na třípásma sem už tedy zapoměl a myšlenku utopil v dějinách času chci investovat tak kolem 4 tis. nechci to hnát přez zesilovač. Stačit mi to bude bohatě z rádia. Vážně moc díky že ste se toho tu tak chopili
Richec
Sunday 06 December 2009 - 13:11:01 Citovat
VeBe CARAVAN 1.8 16V X18XE Sport r.v.98
Uživatel #1426
Registrován: Wednesday 13 February 2008 - 12:32:04
Příspěvků: 453
Brenky napsal ...

Richec: pokud chceš něco rozumného, dej tam to co tam má být _; Na vrakáči to dávaj za 100,-


To bude asi nejrozumější _; Dobrá rada nad zlato

VeB Caravan 1,8 16V X18XE 85KW Spotr r.v.12/98
in-line ROLLERBLADE na blbnutí s dcerou
Merida Crossway TSF100 do přírody
qpc
Wednesday 09 December 2009 - 08:58:09 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
[quote]
Ja mam ve Vectre vpredu tripasma z faceliftu. Hraje to moc pekne, na to ze je to serie, na tom se shodne vetsina lidi co ma vectru. Zadek na tom je ale o poznani hur. A co sem koukal, tak jsou ty zadni repro stejny u nejhorsi vybavy predfacelift i u jedny z nejlepsich vybav po faceliftu. Ja mam v aute aftermarket radio VDO a predek hraje pekne i na vyssi hlasitost, zadek nestiha uz pri stredni hlasitosti. Takze zadni bych menil taky, ale resim to proste tim, ze radio nastavim aby hralo vic na predek. Nechce se mi dlouze shanet, co by tam pasovalo, pak dlouze vymejslet, ktery repro budou co nejlepsi podle papirovejch hodnot. Nakonec bych koupil neco drahyho a vysledek by pri prumeru toho repro vzdadu asi nedopadl moc lepe nez jak to je od fabriky.

jo,jo,přední hrajou slušně,zadní mam Helik blue a je klid

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2879 sec,0.2337 z toho dotazů.