• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyhrivane sedacky
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
wisastar
Monday 25 January 2010 - 13:36:33 Citovat
Host
RBr napsal ...

V autokelly teď nabízejí vyhřívaný potah na sedačku. Napájení do zapalovače, 12V, 54W, více údajů v letáčku není.
Nemáte někdo s tímto vyhříváním zkušenost? Chci to jít dnes koupit.
Ale netuším, zda to bude slušně fungovat přes ten zapalovač (odběr proudu apod.)



No funguje to v pohode akorat me se to vzdycky zmuchlalo a pokazdy sem to musel rovnat.... lepsi je to nejak zasit pod potah, ale to je piplacka.....
Freerider
Monday 25 January 2010 - 13:38:28 Citovat
Host
Omega měla zadní výhřevy mně hřejou všechny sedačky, kromě, jako tradičně, sedačky řidiče
koupil jsem dečku z Octávky, mělo by to tam v klidu jít, ale v tomhle mrazu se na to můžu .... )
a po malém pátrání při rozebírání Caravanu jsem nenašel jediný relé, který by bylo na výhřev předních sedaček.
Dle mě budou relátka pouze vzadu, vpředu jsou regulátory - je to takovej ten otočnej vypínač do 5 poloh.
RBr
Monday 25 January 2010 - 14:22:18 Citovat
Host
wisastar napsal ...

No funguje to v pohode akorat me se to vzdycky zmuchlalo a pokazdy sem to musel rovnat.... lepsi je to nejak zasit pod potah, ale to je piplacka.....



No to je pravda! Ale zase lepší než přimrzlá p... !
wisastar
Monday 25 January 2010 - 15:16:09 Citovat
Host
Freerider napsal ...

Omega měla zadní výhřevy mně hřejou všechny sedačky, kromě, jako tradičně, sedačky řidiče
koupil jsem dečku z Octávky, mělo by to tam v klidu jít, ale v tomhle mrazu se na to můžu .... )
a po malém pátrání při rozebírání Caravanu jsem nenašel jediný relé, který by bylo na výhřev předních sedaček.
Dle mě budou relátka pouze vzadu, vpředu jsou regulátory - je to takovej ten otočnej vypínač do 5 poloh.


Mas pravdu, vepredu rele neni. Vzadu je pod zamkem lavice. Vzadu jsou totiz pouze tlacitka a ne jako vepredu vypinace co zustavou v zaple poloze. Kazdopadne sem byl zklaman byli tam pouze nainstalovany ty tlacitka vzadu v operce a relatka ale sedacky samotny zadny kabely nemaji takze je asi nekdo uz vymenil predemnou Ikdyz je to divny protoze je to svetle hnedy interier ktery se taky moc nevidi a kdyby si nekdo bral vyhrivane sedacky tak proc by tam nechaval tlaqcitka ktera jsou nesehnatelna....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1170 z toho dotazů.