• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pozor na rychlou jízdu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Papak
Sunday 27 March 2005 - 20:09:02
Host
Tak po půl roce kdy jsem koupil mojí Astru G 2.0 DTL jsem se dostal na dálnici a řekl jsem si, ľe vyskouąím jak to vlastně jede rychle. Tak jsem jí naloľil a kdyľ jsem tam měl 180km/h tak najednou ąílenej rachot. Zastavím a protoľe byla tma tak jsem obcházel auto kolem dokola a nic se mi nezdálo vnepořádku. Sednu zpět a teď uľ při 120km/h rachot. Zastavím a sehnu se pod auto a čekám aľ mě osvítí jedoucí auta. Kdyľ se mi dostalo dosti světla vidím a čumím ľe se mi vytrhnul spodí dekl motoru. No, zapla» pánbůh, ľe to dopadlo jen takhle. Vletět to pod kola v tý rychlosti no nevím. Proto se ptám je tam ten dekl důleľitej, uľ mu nějak nevěřím.
Dík Papak
Anonymní
Sunday 27 March 2005 - 20:11:54
Host
Sice nevím jak je tam ten dekl důleľitej ale určitě jsi měl ątěstí ľe to dopadlo jen takhle.
Petr Astra G
Sunday 27 March 2005 - 20:23:28
Host
Mě tam ten dekl chybí uľ od tý doby co jsem to koupil, tak uľ vím proč .
Arnie
Sunday 27 March 2005 - 21:46:53
Host
Ten dekl je tam udajne jen proto, aby motor tolik neprochladal v zime - dava se jen pod naftaky. Jinak ja jezdim obcas 200+(nejenom tachometrovejch) a zatim drzi
klubo
Sunday 27 March 2005 - 22:28:58
Host
to bych chtěl vidět těch 200......jinak dekl kdyľ je dobře přidělanej a nechybí lízátko na nárazníku tak nemůľe nikdy ulítnout!
Arnie
Sunday 27 March 2005 - 22:35:28
Host
Klidne predvedu... mam 2.2 a navic mi to podle techniku v servise jede obzvlast dobre
SCULLY
Sunday 27 March 2005 - 22:37:39
Host
Dekl se dává jen na diesely aby splňovaly normu hluku. Ulítne kdyľ je ąpatně uchycený stačí jeden ąroubek můľe se i vyklepat a pak to jede.
2Klubo: Těch 200 je asi maximum(na tacháči) co se z toho auta dá vymáčknout. Ale dá.
Arnie
Sunday 27 March 2005 - 22:46:18
Host
Hmm, ale ten dekl stoji celej majland pry kvuli tomu, ze dobre izoluje motor od prochladle zeme - ze je to pry drahej material ...
Lib
Sunday 27 March 2005 - 23:16:52
Host
Arnie83.208.17.81 napsal ...
Ten dekl je tam udajne jen proto, aby motor tolik neprochladal v zime - dava se jen pod naftaky. Jinak ja jezdim obcas 200+(nejenom tachometrovejch) a zatim drzi

Co znamena to "nejen tachometrovejch", to te nekdo meril superlaserem nebo jak?
Arnie
Sunday 27 March 2005 - 23:48:59
Host
Neee, meril sem to GPSkou (udava se chyba mereni rychlosti 0,1km/h). Rychlomer mi promeruje asi o 3km/h pri 200. Celkem me to prekvapilo... VW ktere sem meril jelo pri 200 tacho jen 180 podle GPS Zkousel sem to i jet kolo na kolo a sedelo to...
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1382 sec,0.1082 z toho dotazů.