• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
UMŘELA PRINCEZNA
Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 [12] 13 14 15
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr P.
Tuesday 15 April 2014 - 13:15:09 Citovat
Host
Tak tak pojedu prohlédnu a uvidím
Každopádně díky
Petr P.
Friday 18 April 2014 - 12:01:45 Citovat
Host
Našel jsem motor
2000Zl + doprava a je kousek od Wroclawi Daleko ...
Nikde jinde nemůžu sehnat . . . .
V Praze mi řekli 16000 nějakej motor :/ možná funkční.
vrgadaa
Thursday 24 April 2014 - 12:48:33 Citovat
Host
asi to nepomuze, ale na sve pomery jsem kdysi mel relativne vymazleny dualram a rozletelo se mi sani, takze to nasalo kusy do motoru, pomlatilo to dva pisty, jak se tam ty srouby pres saci ventily dostaly nechapu dodnes, ale byly tam otistene. Takze jsem si sehnal na druhem konci republiky motor ze senatora s preskocenym rozvodakem (i retez preskoci) s naivni predstavou, ze se to nejak posklada, nakonec to skoncilo totalni generalkou, kterou jsem svepomocne delal pod dohledem kamarada automechanika-neuveritelne mnoho casu a problemu a na zaver, kdyz jsem konecne vyjel, tak mne po 14 dnech jeste naborilo auto na krizovatce, ktere nedobrzdilo na cervenou. Zaver me zivotni zkusenosti-byla to blbost, za ty prachy, co jsem do opravy vrazil jsem mohl mit jiny dualram (tenkrat se sehnat jeste daly) a bez neuveritelneho mnozstvi prace a to s nejistym vsledkem a tu praci a penize jsem mohl venovat do vymazleni dalsi omegy. A od te doby to tak delam, jakmile zacnou zavaznejsi problemy, jde pryc a koupim jiny vrak, ktery jakztakz doladim do provopzuschopneho stavu a 3-4 roky jezdim. Doporuceni, zamacknout slzu, koupit jiny fungujici auto, prehazet z princezny veci, ktere maji cenu (ja vetsinou sedacky a nejaky blbosti), vybrat z toho nejaky dily pro strycka prihodu a vystrojit princezne dustojny funus na nejblizsim vrakovisti. Mam dost osobni vztah ke svym autum a snazim se je drzet pri zivote, co to jde, ale tohle je opravdu nejrozumnejsi reseni. Zivot jde dal. (Ja uz mam 6. omegu a to jsem mel jeste jednu na dily)
chip27
Friday 25 April 2014 - 14:19:51 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
co tohle Odkaz

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
Petr.P
Sunday 04 May 2014 - 21:02:48 Citovat
Host
Diky ale on ma motor ko
vrgadaa
Sunday 01 June 2014 - 07:32:02 Citovat
Host
jak to dopadlo?
chip27
Thursday 12 June 2014 - 08:43:47 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
Tento třeba? Odkaz

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
nocturne.op.15
Monday 16 June 2014 - 11:09:47 Citovat
Host
Zdravím všechny opláky,
po dlouhém přešlapování jsem se rozhodl zbavit Omčy - pořídil jsem jinou s větším motorkem a už jí nebudu opravovat, přítelkyně s ní nechce jezdit a já mám teď úplně jiné starosti nežli auta. Pokud by někomu bodla OC Caravan, 2.6V6 AT v černé metalíze pobořená na LZ blatník, dohodneme se. Díly na opravu mám. Kromě plechů a (asi) LZ ramene je dokonale zachovalá. Info po telefonu 722133304
Jarda

P.S.: hodil bych to do inzerce, ale nemůžu ji ani za boha najít, po redesignu už není?
Petr P.
Wednesday 16 July 2014 - 11:30:29 Citovat
Host
Tak lidičky je to špatný za celou dobu jsem nebyl schopen sehnat motor Y22DTH.
A když jsem ho sehnal tak nebylo jisté zda jede nebo ne
Asi mám smůlu
Tomis
Thursday 17 July 2014 - 09:01:00 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
jinak mam spoustu dilu na Y25DTI, jelikoz se mi stalo totez co princezne, ale spoustu dilu mam jiz opravenych a zbyly mi, jelikoz jsem mezitim sehnal jiny motor a prehodil cely motor, tak kdyby mel nekdo zajem. od opravene ohlavy po pisty,...

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 [12] 13 14 15  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1437 sec,0.1155 z toho dotazů.